نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

اواپراتک

اواپراتور دستگاهی است که در آن یک ماده شیمیایی در حالت مایع طی یک فرایند به حالت گاز یا بخار تبدیل می شود. محصول مطلوب در این فرایند بسته به شرایط، می تواند مایع تغلیظ شده و یا بخار تشکیل شده از محلول باشد.

اواپراتک
اواپراتک

اواپراتور

اواپراتور یکی از بخشهای اصلی سیستم های سرماساز است. در یک اواپراتور ماده مبرد - سرما ساز - گرمای محیط داخل و اطراف را جذب میکند و با این عمل باعث خنک شدن آنها میشود. اواپراتور میتواند برای سرد کردن هر نوع محیط ، مایع، هوا و غیره استفاده شود. در یک تعریف کلی اواپراتور دستگاهی است که با جذب گرما توسط سطوح انتقال حرارت و مبادله گرما با گاز، مایع یا سیالات فراری باعث کاهش دمای محیط اطراف میشود.

وب سایت evaporatech.ir صرفا جهت معرفی یکی از محصولات تولیدی شرکت نسیم سرد آرارات - صنایع برودتی نظریان طراحی شده است که بصورت نسبتا تخصصی به دستگاه های اواپراتور میپردازد.

این شرکت با بیش از 40 سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای سردخانه، تولید درب سردخانه و تجهیزات مورد نیاز سردخانه‎ای یکی از پیشگامان صنایع برودتی کشور است که محصولات خود را به برخی از کشورهای همسایه صادر مینماید.

درب سردخانه صنعتی، چیلر، کندانسور، اواپراتور، تابلو برق و سیار تجهیزات سردخانه ای از جمله تولیدات این شرکت میباشد.

اواپراتور

اواپراتور آبی

اواپراتور آبیِ طراحی و تولید شده توسط نسیم سرد آرارات ( صنایع برودتی نظریان ) با کیفیت استثنایی و عملکرد بسیار بالا

محصول تولید شده توسط این مجموعه با بهترین و با کیفیت ترین متریال داخلی و خارجی بوده و در یک سیستم تهویه مطبوع جهت استفاده در رستوران ها، ادارات، اتاق های سرور، فضاهای بزرگ نظیر فرودگاه ها، با قابلیت رقابت با محصولات خارجی تولید گردید است.

جهت مشاهده تصاویر و ویدئوها از نحوه تولید و کارکرد و همچنین اطلاعات فنی اواپراتور آبی به وب سایت اواپراتک - evaporatech.ir - مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط :
اواپراتوراواپراتور آبیاواپراتور صعودیاواپراتور نزولیاواپراتور فیلم صعودیاواپراتور فیلم نزولیاواپراتور جریان طبیعی

باربری وطنالی گشت

ابزار سنگ
ابزار سنگ

ابزارهای دست ساز و وارداتی جهت اجرا اشکال مختلف بر روی سنگهای ساختمانی اعم از نمای ساختمان، کف و پله های ساختمان

دستگاه کپی زن دو دیسک
دستگاه کپی زن دو دیسک

دستگاه دو دیسک ابزار زن و کپی زن با قابیت نصب الکتروپلیت جهت تولید نرده سنگی دراشکال گوناگون وستونهای سنگی تا 90 سانتیمتر با یک دیسک و صراحی 45 سانتیمتر با دودیسک

اواپراتور فیلم نزولی
اواپراتور فیلم نزولی

توزیع یکنواخت محلول زمانی که از این اواپراتور فیلم نزولی ( اواپراتور فالینگ فیلم ) استفاده میشود حائز اهمیت است. در واقع تمام سطح گرمایشی فیلم مخصوصا در نواحی پایینی باید به طور یکنواخت و مناسب مرطوب باشد.

فولاد سردکار
فولاد سردکار

فولاد های ابزار سردکار، در واقع فولاد های حاوی کربن بالا با افزودنی های آلیاژی نسبتاً کم تنگستن، منگنز، کروم و مولیبدن میباشند که سختی فولاد را افزایش میدهند. این فولاد به دلیل ویژگی های خاص و کاربردی محبوبیت زیادی در صنعت دارد.

اواپراتور آبی
اواپراتور آبی

طراحی و تولید اواپراتور آبی با بالاترین سطح استاندارد و کیفیت ممتاز، در مدلهای مختلف با قابلیت سفارشی سازی - اواپراتور آبی نسیم سرد آرارات با بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا تهیه و تولید میشود

لاشه بر سنگ
لاشه بر سنگ

دستگاه لاشه بر سنگ جهت برش سنگهای لاشه وفکی درمعادن سنگ وکارگاههای سنگبری و برش سنگهای رودخانه ای وجداول سیمانی وبتنی درابعاد دلخواه با کیفیت بسیار عالی

چیلر
چیلر

چیلر دستگاهی است که بر اساس سیکل تبرید، حرارت را از مایع یا هوا میزداید. پایدار تهویه بام طراحی، تولید و فروش انواع چیلر ( اسکرال و اسکرو - هوا خنک و آب خنک ) و مینی چیلر را با بالاترین کیفیت ( استانداردهای جهانی ) و قیمتی بسیار مناسب در دستور کار خود دارد و با رزومه ای درخشان و انجام پروژه های متعد

پروفیل زن سنگ
پروفیل زن سنگ

دستگاه پروفیل زن نواری PN40 با قابلیت ابزار زنی متنوع با سرعت تولید و ابزار زنی بسیار بالا و با کیفیتی برتر وسریعتر از دستگاههای خارجی

اواپراتک

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !