نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

اینورتر گستران

اینورتر گستران با بکارگیری نیروهای متخصص و واحد تعمیرات مجهز تجهیزات اتوماسیون صنعتی در زمینه فروش انواع درایو های AC، درایوهای DC، اینورتر، سافت استارتر، الکترو موتور، تٱمین قطعات، لوازم جانبی،‌ ارايه مشاوره، نصب و راه اندازی، ساخت تابلو برقهای صنعتی، جایگزینی و ارتقای محصولات قدیمی فعالیت دارد

اینورتر گستران
اینورتر گستران

شرکت فنی و مهندسی اینورتر گستران در سال 1390 با هدف اصلی تعمیرات تخصصی و سرویس تجهیزات کنترل دور موتور (اینورتر)، درایو، سافت استارتر، برندهای مختلف و پرکاربرد مورد استفاده در صنایع کشور تاسیس گردید.

شرکت اینورتر گستران همچنین با بکارگیری نیروهای متخصص همزمان با راه اندازی واحد تعمیرات مجهز تجهیزات اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را در زمینه فروش انواع درایو های AC، درایوهای DC، اینورتر، سافت استارتر، الکترو موتور، تٱمین قطعات، لوازم جانبی،‌ ارايه مشاوره، نصب و راه اندازی، ساخت تابلو برق های صنعتی، جایگزینی و ارتقای محصولات قدیمی تر با انواع درایوهای موجود در بازار برق کشور آغاز نموده است.

محصولات اینورتر گستران

فروش انواع اینورتر، سافت استارتر و درایو برندهای برتر دنیا : دانفوس ، ABB ، LS , Vacon, S, Estun Servo

خدمات اینورتر گستران

  • خدمات پس از فروش : تعمیر و سرویس و نصب و راه اندازی انواع درایوهای AC, DC, SERVO, DRIVE و بردهای الکترونیکی صنعتی
  • مشاوره و فروش : مشاوره و فروش انواع درایوهای AC DC SERVO DRIVE و فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی HMI PLC SERVO DRIVE
  • طراحی و ساخت : طراحی و ساخت و رفع عیب انواع تابلو برق های صنعتی جایگزینی و ارتقای محصولات قدیمی تر

مشاوره آنلاین

موتور های القایی سه فاز و تک فاز به دلیل تنوع مصرف در کاربردهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. مشکل اصلی در صنعت کشور آن است که در اغلب موارد تطابق مطلوبی بین مشخصه های بار و موتور وجود ندارد و توان اغلب موتورها بیش از بار متصل به محورشان می باشد در نتیجه بازدهی موتور کاهش یافته و بدین ترتیب انرژی تلف شده افزایش می یابد.یکی از مهمترین روش های علمی برای افزایش بازدهی و بهینه سازی مصرف انرژی استفاده مناسب از موتورهای مجهز به کنترل کنندهای دور موتور (اینورتر) و سافت استارتر می باشد.

به کار گیری اینورتر و سافت استارتر علاوه بر انعطاف پذیر نمودن کنترل فرآیند تاثیر قابل توجهی در کاهش مصرف انرژی داشته است.در بسیاری از موارد بازگشت سرمایه بین یک تا سه سال می باشد، کمتر از 10 درصد موتورها مجهز به درایو هستند در حالیکه بیش از 25 درصد آن ها با استفاده از درایو توجیه اقتصادی دارند.

تصمیم گیری در مورد استفاده از موتور با اینورتر و یا سافت استارتر بستگی به کاربرد مورد نظر دارد. با توجه به اهمیت این موضوع شرکت فنی و مهندسی اینورتر گستران با استفاده از تجربیات سال های گذشته و با مشاوره فنی و بازدید کارشناسی می تواند گام موثری در افزایش بازدهی،صرفه جویی مصرف انرژی و بازگشت سرمایه داشته باشد.

اطلاعات تماس با اینورتر گستران

آدرس:چهار راه قصر،خیابان شهید قدوسی،خیابان شهید زارتشت،کوچه شهید زمانی،ساختمان همایون پلاک 12

تلفــــن: 88450582-021

تلفکس: 86024017-021

ساعت کار:از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 صبح تا 5:30 بعدازظهر و پنج شنبه ها از ساعت 8:30 تا 1 بعد از ظهر

مطالب مرتبط :
تعمبر اینورتراینورتر گسترانتعمیر سافت استارتراینورتر دانفوستعمیر اینورتر دانفوسطراحی و ساخت اینورترفروش اینورتراتوماسیون صنعتی

موسسه تداوم نسل سپیدتعمیرات مبل آرمین

درایو دانفوس HVAC-FC102
درایو دانفوس HVAC-FC102

درایو HVAC، یکی از کاملترین درایوها در صنعت تهویه و تاسیسات گرمایشی و سرمایشی است. این درایو دارای دستورالعمل های فراوانی است که بر اساس نیاز فرایندهای HVAC در نظر گرفته شده است.

سافت استارتر دانفوس MCD200
سافت استارتر دانفوس MCD200

سافت استارتر مدل MCD200، در دو سری MCD201 و MCD202 و از توان 7/5 کیلووات تا 110 کیلووات تولید می شود. این مدل سافت استارت در کاربری های نرمال می تواند تا 4 برابر آمپر نامی را به مدت 6 ثانیه تحمل نماید و در کاربردهای سخت می تواند تا 4 برابر آمپر نامی را به مدت 20 ثانیه تحمل نماید.

درایو ABB ACS580
درایو ABB ACS580

درایو مدل ACS580 نسل جدید از درایوهای هوشمند باقابلیت نصب دیواری تا توان 250 کیلو وات نسل جدید درایو ABB ACS580 نسل تکامل یافته درایو دیواری ACS550 میباشد که در نهایت قابلیت ها و کنترل موتور با کارایی و دقت بیشتر ارایه شده است.

سافت استارتر دانفوس MCD500
سافت استارتر دانفوس MCD500

سافت استارتر مدل MCD500، یک نمونه راه انداز پیشرفته از نوع دیجیتال است که برای راه اندازی نرم افزار الکتروموترهای سه فاز مورد استفاده قرار میگیرد. با اندازه گیری جریان الکترو موتور توسط سنسورهای CT (ترانس جریان) ، سافت استارتر رفتار موتور در زمان راه اندازی را بخوبی کنترل می نماید.

درایو دانفوس AQUA-FC202
درایو دانفوس AQUA-FC202

درایو مدل AQUA، یکی از کاملترین درایوها در صنعت آب و فاضلاب است. که قابلیت انعطاف پذیری در کارکردن، و برنامه ریزی سریع و آسان از ویژگی های بارز آن میباشد.

درایو دانفوس FC51
درایو دانفوس FC51

مایکرو ، درایوی چند منظوره است که در حال حاضر تا توان 22 کیلو وات تولید می شود و علی رغم جثه کوچک، دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد.این مدل درایو در 5 سایز تولید می شود. پانل کنترلی این سری را می توان مستقیما روی درایو نصب کرد یا از طریق یک کابل مخصوص در جایی دیگر نصب نمود.

درایو ABB ACS355
درایو ABB ACS355

درایو مدل ACS355 جهت ماشین سازیها طراحی شده است و به گونه ای که بالاترین سرعت در نصب و راه اندازی را در اختیار مشتری قرار میدهد.

درایو دانفوس VLT 2800
درایو دانفوس VLT 2800

درایو سری VLT2800 جهت عرضه در بازار درایوهای قدرت پایین در نظر گرفته شده است. این درایو برای نصب پهلو به پهلو، بسیار کم حجم و بصورت ماژولار طراحی شده که به صورت کلی دارای ماژول قدرت و ماژول کنترل می باشد.همچنین عمده استفاده این درایو در مصارف صنعتی است.

اینورتر گستران

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !