نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

باربری طلایی تهران

باربری طلایی تهران بهترین و مجهزترین شرکت حمل و نقل و باربری در تهران - اسباب کشی آسان، سریع، مطمئن و بی دردسر را با اتوبار طلایی تهران تجربه کنید

باربری طلایی تهران
باربری طلایی تهران

اتوبار و باربری طلایی

اتوبار طلایی تهران یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای حمل و نقل و باربری تهران است که با ارائه برترین خدمات اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران همواره در اندیشه ارتقاء سطح کیفی خدمات خود بوده و با یاری خداوند متعال و شما مشتریان عزیز این مسیر هموار خواهد شد.

مجموعه بزرگ اتوبار طلایی تهران با پرسنلی متعهد به کار و کارفرما کاملا با مسئولیتهای خود و شرایط حساس اسباب کشی آشنا است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا آرامش زمان اسباب کشی و باربری را برای شما فراهم سازد.

تعرفه و قیمت مناسب ، کادر باربری و نیروی ورزیده و مجرب ، کیفیت بالای خدمات و اخلاق مداری از ویژگیهای بارز و جدانشدنی این مجموعه است و به خود افتخار میکنیم که رضایتمندی اکثر قریب به اتفاق مشتریان خود را برآورده ساختیم. بد نیست نظر برخی از مشتریان باربری طلایی مرور کنیم.

نظر برخی از مشتریان اتوبار و باربری طلایی تهران

حسین شهبازی - مدیر عامل شرکت پارسین کو

به همه دست اندرکاران اتوبار طلایی تهران خسته نباشید میگم. کاری که تصور میکردم حدود 10 روز طول بکشه در زمانی کمتر از 3 روز به پایان رسید و با مدیریتی بی نقص کار اسباب کشی شرکت بدون کوچکترین مشکلی پیش رفت. امیدوارم همیشه موفق و سرفراز باشید

-- حمیدرضا مدرس

تا حالا 6 بار اسباب کشی کردم و هر دفعه با مشکل روبرو بودم. از این به بعد فقط و فقط با اتوبار طلایی تماس کار خواهم کرد.

-- سیما جعفری، خانه دار

همیشه یه مشکلی تو اسباب کشی وجود دارد بجز وقتی که با اتوبار طلایی کار کردم. به همه خانواده توصیه میکنم برای باربری منزل حتما با اتوبار طلایی تهران تماس بگیرید. ماشین حمل و نقل اثاثیه بسیار عالی و مجهز بود. کارگران مودب و باوقار و قیمت خیلی خوب توصیف من از شرکت اتوبار طلایی تهران است.

-- زینب نصر اصفهانی، خانه دار

همیشه فکر میکردم شرکتهای باربری یه جور هستند اما اشتباه میکردم. امیدوارم در تمام مراحل کسب و کار و زندگی موفق باشید. ممنون از همه چیز !

بدون تردید یکی از مسائلی که باعث میشود هر تجارت و کسب و کاری ( از جمله در زمینه حمل و نقل ) به موفقیت دست یابد ارائه خدمات ارزنده و ارتقاء سطح توان و کارامدی است و از همه مهمتر مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان است. مجموعه بزرگ باربری تهران با رعایت تمامی موازین قانونی و اخلاقی پا به عرصه حمل و نقل کشور گذاشته است و امیدواریم روند رو به رشد خود را در آینده و با قدرت بیشتر تداوم بخشد.

با آرزوی موفقیت - مدیریت اتوبار طلایی تهران.

محدوده و مناطق تحت پوشش اتوبار تهران

شرکت حمل و نقل و اتوبار بزرگ طلایی تهران کلیه مناطق شمال ( منطقه 1-2-3 ) ، مرکز ( 2-6-3 ) شرق و غرب تهران را تحت پوشش سرویسهای خود دارد. جهت آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مناطق فایل PDF زیر را دانلود نمایید. شماره تلفنها و محدوده های در این فایل قرار دارند.

دانلود منطق تحت پوشش اتوبار طلایی تهران » فرمت : PDF - حجم : 352 کیلوبایت

برای شروع اسباب کشی و باربری آماده هستید؟

اگر از ما بپرسید به شما خواهیم گفت که اتوبار طلایی تهران همیشه و در همه حال آماده است تا پروژه اسباب کشی شما را انجام دهید. آیا شما هم آماده هستید ؟ ما اکیدا توصیه میکنیم که قبل از انجام جابجایی اثاثیه و باربری مطالب مفیدی که در این وب سایت وجود دارد را با دقت مطالعه کنید. وقت چندانی از شما نخواهد گرفت اما کمک بسیار مهمی برای شما خواهد بود. جهت مطالعه مطالب مرتبط با اسباب کشی از طریق وبلاگ اقدام نمایید. مواردی وجود دارد که ممکن است فراموش کرد باشید و مطمئنا مطالعه آنها باعث موفقیت هر چه بیشتر و آسایش خیال شما خواهد شد.

برای تماس با باربری طلایی تهران بر روی شماره تلفنها کلیک نمایید

22717280 - 44466635 - 88441640 - 77933840

مطالب مرتبط :
باربری در تهراناتوبار در تهرانبهترین شرکت باربری تهرانباربریهای برتر تهرانباربری معتبرباربری تهرانبهترین شرکت اسباب کشیباربری طلایی

اتوبار هدف بار

وانت بار دخانیات
وانت بار دخانیات

وانت بار و نیسان بار در محدوده دخانیات جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی دخانیات استفاده نمایید.

وانت بار ستارخان
وانت بار ستارخان

وانت بار و نیسان بار در محدوده ستارخان جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی ستارخان استفاده نمایید.

باربری محدوده گلچین
باربری محدوده گلچین

باربری در محدوده گلچین تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا توسط بهترین شرکت باربری تهران با بیش از 30 سال تجربه و رزومه درخشان. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان اثاثیه و ماشینهای مجهز اسباب‎کشی، باربری و حمل‎و‎نقل بین شهری فقط با یک تماس !

باربری محدوده کاج
باربری محدوده کاج

باربری در محدوده کاج تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا توسط بهترین شرکت باربری تهران با بیش از 30 سال تجربه و رزومه درخشان. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان اثاثیه و ماشینهای مجهز اسباب‎کشی، باربری و حمل‎و‎نقل بین شهری فقط با یک تماس !

اتوبار حسام الدین
اتوبار حسام الدین

اتوبار حسام الدین تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

اتوبار مقدم
اتوبار مقدم

اتوبار مقدم تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

اتوبار خلیج فارس
اتوبار خلیج فارس

اتوبار خلیج فارس تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

اتوبار کشاورز غربی
اتوبار کشاورز غربی

اتوبار کشاورز غربی تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

باربری طلایی تهران

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !