نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

باربری وطن

باربری وطن یکی از بزرگترین شرکت‎های حمل و نقل و باربری بین شهری است که دفاتر و شعبات متعددی در سراسر کشور دارد و بطور روزانه حجم بسیار زیادی بار از بارهای بزرگ تا خرده بار و سربار را به حمل و به مقصد میرساند.

باربری وطن
باربری وطن

موسسه حمل و نقل و باربری وطن

باربری وطن یکی از بزرگترین و فعالترین شرکتهای حمل و نقل بین شهری کشور است که نمایندگی ها و شعب زیادی در سراسر ایران دارد.

  • نوع فعالیت : باربری و حمل‎و‎نقل کالا به سراسر کشور
  • آدرس : خیابان شوش - خیابان شهید رجایی - موسسه حمل و نقل و باربری وطنتلفن : 02155187272
کاربر گرامی لطفا قبل از هر گونه اقدامی از صحت اطلاعات تماس این صفحه مطمئن شوید. مطالب مرتبط با این صفحه از سطح وب ( اینترنت ) گردآوری شده است و ممکن است ( بندرت ) برخی از اطلاعات اشتباه و یا تغییر کرده باشد.

در صورتیکه با اطلاعات نادرستی در این صفحه و در رابطه با باربری وطن مشاهده نمودید جهت تصحیح اطلاعات، از طریق فرم مشاوره ما را در جریان بگذارید

پیرامون باربری وطن

با جستجوی عبارت " باربری وطن " در موتور جستجوی گوگل و بررسی نظرات افراد متفاوت در ذیل نقشه گوگل، به آسانی در میابید که بسیاری از کسانی که از خدمات باربری وطن استفاده کرده اند راضی ، ناراضی و حتی شاکی هستند.

شخصی میگوید برخورد پرسنل این موسسه مناسب نیست و برخی دیگر میگویند بارها به درستی به مقصد نمیرسد و برخی هم کاملا خرسند هستند.

تجربه اتوبار طلایی به ما میگوید که نباید چندان به نظرات مثبت و منفی در یک فضای کاملا آزاد بسنده کرد. همیشه افرادی هستند که با قصد و غرض و نیت سوء دیگران را گمراه میکنند و البته عکس این موضوع نیز صادق است !

آنچه مسلم است باربری وطن یک شرکت باربری بزرگ با شعبات بسیار در سراسر کشور است که وظایف خود را در حد توان بدرستی انجام میدهد.

ذکر این مسئله لازم است که : حتی اگر یک درصد و کمتر از یک درصد از بارهای تحویلی به باربری وطن به مقصد نرسد دردسر بزرگی برای این موسسه بوجود خواهد آورد و عملا تمامی فعالیت های آنرا تحت شعاع قرار خواهد داد و چه بسا باعث توقف فعالیتهای آن خواهد شد.

لازم به یادآوری است که این مطلب به هیچ عنوان یک مطلب تحقیقی و مستند و همچنین در حمایت از باربری وطن نیست، چرا که هیچ نوع همکاری بین این وب سایت و باربری وطن وجود ندارد. ما تنها به بیان تجربه خود از شایعات و سنگ اندازی های مکرر افراد بی مسئولیت اشاره میکنیم و امیدواریم که : تمامی افراد و شرکتهایی که وظایف خود را بدرستی انجام میدهند موفق و از گزند تهمت های بی‎روا مصون بمانند.

»»»» کاربر گرامی و بازدیدکننده محترم لطفا توجه نمایید :

شماره تلفن های مندرج در این وب سایت ( بجز شماره های اعلام شده در ابتدای مطلب - 55187272 - که متعلق به باربری وطن است ) را اشغال نفرمایید ! سایر شماره تلفن ها هیچ ارتباطی با باربری وطن ندارد !!

باربری وطن کدام است؟

وب سایتهایی هستند که خود را به عنوان باربری وطن معرفی میکنند. لطفا مواظب باشید و مرسولات خود را به هر کسی نسپارید !

در حال حاضر باربری وطن وب سایت فعالی ندارد و تنها برخی از سایتها بطور صحیح اقدام به انتشار شماره تلفنهای این موسسه کرده اند. تلفنهای باربری وطن عبارتند از : 55187272 - 55187373

مطالب مرتبط با کلیدواژه باربری وطن

  • اتوبار تهران : سرویس اسباب کشی ویژه و کامل با تمامی خدمات مورد نیاز
  • باربری تهران : حمل بار درون شهری با قیمت و تعرفه مناسب. انواع ماشین های باربری : وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیونتلفن : 02155187272

تلفن باربری وطن

تماس با باربری وطن : 02155187272

مطالب مرتبط :
باربریباربری وطنحمب خرده بارباربری وطن تهرانباربری شوشتهرانشرکت باربریحمل بارارسال بارباربری بین شهریارسال مرسولاتباربری تهران

ظریف باراواپراتک

اتوبار خانی آباد نو
اتوبار خانی آباد نو

اتوبار خانی آباد نو تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

اتوبار بریانک
اتوبار بریانک

اتوبار بریانک تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

اتوبار منصوریه
اتوبار منصوریه

اتوبار منصوریه تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

وانت بار منطقه 12 تهران
وانت بار منطقه 12 تهران

وانت بار و نیسان بار در محدوده منطقه 12 تهران جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی منطقه 12 تهران استفاده نمایید.

اتوبار شهرک پاسداران
اتوبار شهرک پاسداران

اتوبار شهرک پاسداران تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

اتوبار خواجه نصیر
اتوبار خواجه نصیر

اتوبار خواجه نصیر تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

باربری محدوده شهرک راه آهن
باربری محدوده شهرک راه آهن

باربری در محدوده شهرک راه آهن تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا توسط بهترین شرکت باربری تهران با بیش از 30 سال تجربه و رزومه درخشان. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان اثاثیه و ماشینهای مجهز اسباب‎کشی، باربری و حمل‎و‎نقل بین شهری فقط با یک تماس !

اتوبار سرخه حصار
اتوبار سرخه حصار

اتوبار سرخه حصار تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

باربری وطن

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !