نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

باربری کاج تهران

اتوبار کاج متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن آماده ارائه برترین خدمات اسباب‎کشی در تهران و باربری شهری است. اتوبار کاج نماد تخصص و مشتری مداری

باربری کاج تهران
باربری کاج تهران

باربری در تهران

خدمات حمل‎و‎نقل، باربری شهری و اسباب کشی در تهران با قیمت مناسب و زمانبندی دقیق توسط بهترین باربری تهران !

سالهای سال است که اتوبار کاج مشغول خدمترسانی به همشهریان عزیز تهرانی است و تمام سعی و تلاش خود را معطوف به جلب رضایت مشتریان خویش کرده است.

اسباب کشی با تمامی خدمات پیرامون آن تخصص اصلی اتوبار کاج تهران است که طبق برنامه ریزی صحیح و زمانبندی دقیق توسط نیروی کار حرفه ای و آموزش دیده این مجموعه انجام میشود.

تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویسهای بینظیر اتوبار کاج ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است.

خدمات اسباب کشی و باربری

  • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
  • ارسال خودرو جهت باربری بین شهری از مبداء تهران به کلیه استانها و شهرهای کشور
  • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
  • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
  • مشاوره و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی و جابجایی منزل در ساعات اداری
  • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری

چرا اتوبار کاج تهران را انتخاب کنیم ؟

باربری کاج ضمن ارائه بهترین سرویس حمل‎و‎نقل : تعامل، همیاری و همکاری بسیار نزدیکی با سایر شرکتهای باربری در تهران دارد و بهمین علت است که ما میتوانیم خدمات خود را با کمترین هزینه ممکن در اختیار شما قرار دهیم. از آنجایی که برخی از همکاران در محدوده مورد نیاز شما واقع شده اند ( تقریبا در تمامی مناطق تهران ) اتوبار کاج سریعترین و در عین حال باکیفیت ترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد.

اطلاعات تماس با اتوبار کاج تهران

تلفن دفتر مرکزی :  86018032

تلفن دفتر شمـال : 22149545

تلفن دفتر غــرب :  44849865

اپراتورهای شبانه روزی باربری کاج پاسخگوی شما هستند. با ما تماس بگیرید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید !

اینستاگرامتلگرامفیسبوکتوییترلینکدین - گوگل پلاس - آپارات

مطالب مرتبط :
اتوبار کاجباربری کاجشرکت اسباب کشیشرکت باربریباربری تهراناتوبار تهراناتوبار و باربریاتوباربری کاجباربری منزلبهترین باربری

صندوق نسوز رخآموزشگاه شبکه ایفل نت

بسته بندی اثاثیه
بسته بندی اثاثیه

مهمترین کار قبل از کارهای جابجایی و حمل‎و‎نقل بسته بندی اثاثیه، لوازم منزل و اداری است. بسته بندی اثاثیه منزل یک کار تخصصی است و نیازمند مهارت و تجربه است. بسته بندی اثاثیه خود را به بهترین شرکتهای باربری و بسته بندی اثاثیه بسپارید و با خیالی آسوده اسباب کشی خود را انجام دهید !

وانت بار نصرتی
وانت بار نصرتی

وانت بار و نیسان بار در محدوده نصرتی جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی نصرتی استفاده نمایید.

وانت بار دژکام
وانت بار دژکام

وانت بار و نیسان بار در محدوده دژکام جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی دژکام استفاده نمایید.

باربری محدوده آشتیانی
باربری محدوده آشتیانی

باربری در محدوده آشتیانی تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا توسط بهترین شرکت باربری تهران با بیش از 30 سال تجربه و رزومه درخشان. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان اثاثیه و ماشینهای مجهز اسباب‎کشی، باربری و حمل‎و‎نقل بین شهری فقط با یک تماس !

اتوبار پرستار
اتوبار پرستار

اتوبار پرستار تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

حمل وسایل سنگین
حمل وسایل سنگین

حمل وسایل و لوازم سنگین : اعزام کارگر باربری ورزیده، ماهر و نیرومند جهت جابجایی و حمل‎و‎نقل اثاثیه سنگین نظیر گاوصندوق، ساید‎بای‎ساید، کتابخانه، تردمیل و غیره با قیمت مناسب و ارزان

وانت بار سلسبیل جنوبی
وانت بار سلسبیل جنوبی

وانت بار و نیسان بار در محدوده سلسبیل جنوبی جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی سلسبیل جنوبی استفاده نمایید.

وانت بار شورا
وانت بار شورا

وانت بار و نیسان بار در محدوده شورا جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی شورا استفاده نمایید.

باربری کاج تهران

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !