نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

تعمیرات مبل مهر

تعمیرات مبل مهر با بیش از 3 دهه تجریه در زمینه رویه کوبی و تعمیر مبل یکی از مراکز معتبر و متخصص تعمیرات مبل در تهران است که همواره جلب رضایت مشتریان خود را در اولویت قرارد داده است. تعمیرات مبل مهر یک کارگاه قدیمی با شعبات مختلف در سراسر تهران است.

تعمیرات مبل مهر
تعمیرات مبل مهر

تعمیرات مبل مهر

متخصصين تعميرات مبلمان مهر با بیش از 30 سال تجربه در زمينه تعمير و رويه کوبي مبل و با بهره مندي از آخرين تکنولوژي تعميرات و رويه کوبي مبل ، استفاده از با کيفيت ترين مواد اوليه و هنرمندي استاد کاران و برآورد هزينه بسيار مناسب آماده خدمت رساني به هم شهريان عزيز ميباشد.

تعمیر مبل استیل

 • آیا مبلمان استیل شما نیاز به تعمیر دارد ؟
 • خرید مبلمان نو مقرون بصرفه تر است یا تعمیر آن ؟

پرسش ها بالایی سوالاتی است که باید قبل از تصمیم گیری در رابطه با تعمیر مبل استیل از خود بپرسید و لازم است بدانید که :

اگر کلاف و اسکلت مبل شما دچار آسیب های جدی نشده باشد تعمیر مبل استیل شما هم مقرون بصرفه تر خواهد بود و هم کیفیت نهایی آن از مبلمان های موجود در بازار بالاتر خواهد بود. چرا ؟

معمولا تولید کنندگان ( نامعتبر و سودجو ) در هر صنفی برای کاهش هزینه ها برخی از راهکارها را در پیش میگیرند که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی کار خواهد داشت و در این میان در تولید مبل استیل استفاده از چوب و فنر ضعیف یک روش مرسوم است.

مبل استیل بخاطر داشتن ظرافت در اسکلت ( کلاف مبل ) آن نسبت با سایر انواع مبل بیشتر در معرض آسیب است و هر گونه کم کاری و کم فروشی در آن به آسانی باعث از بین رفتن مبلمان در مدت زمانی کوتاه خواهد شد.

ما به عنوان متخصصین تعمیرات مبلمان به کرات شاهد مراجعه انواع مبلمان های استیل در کارگاه خود بوده ایم در حالیکه پارچه ( رویه مبل استیل ) کمترین آسیبی ندیده بود و این موضوع دقیقا بخاطر ضعف در طراحی و استفاده از مواد اولیه بی کیفیت است.

اگر کلاف مبل استیل شما همچنان سالم و محکم است و یا دچار لقی شده است بهتر است مبل خود را مجددا رویه کوبی نمایید مگر آنکه تصمیم به تغییر دکوراسیون داشته باشید.

رویه کوبی مبل راحتی

مبل راحتی و بخصوص مبلهای راحتی تمام پارچه پس از تعمیرات دقیقا مانند یک مبل نو بنظر میرسند اما با هزینه ای به مراتب کمتر

شاید بدانید که اغلب، کیفیت کلاف و اسکلت مبلهای راحتی که اخیرا تولید میشوند چندان مطلوب نیستند و دلیل آن کاهش هزینه تولید برای افزایش سود دهی است.

چنانچه قصد تغییر دکوراسیون ندارید ما اکیدا به شما توصیه میکنیم که هزینه کمتری بپردازید و کیفیت بالاتری را بخواهید و در یک کلام مبل راحتی خود را تعمیر کنید !

انتخاب یک پارچه مبلی مناسب و رویه کوبی مبل راحتی شما تمام آن چیزی است که احتیاج خواهید داشت.

کیفیت تضمینی و قیمت مناسب همراه با خوش قولی را فقط از مبل مهر انتظار داشته باشید. ما به وظابف و مسئولیت های خود آشنا هستیم و اعتماد شما را به نحو شایسته ای پاسخگو خواهیم بود.

مرمت و رویه کوبی انواع مبلمان راحتی

رویه کوبی مبل تمام پارچه

مبل تمام پارچه شناخته شده ترین و پرطرفدارترین نوع مبلمان راحتی است. تعمیرات مبل مهر رویه کوبی و نوسازی مبل تمام پارچه شما را با کیفیتی استثنایی و بهتر از مبل نو انجام خواهد داد.

تعمیر مبل ال

مبل ال (L) یکی از مدل های متنوع مبلمان راحتی است که به دلیل نحوه چیدمان و تاثیر چشمگیر در دکوراسون خانه مورد استقبال فراوان خانواده های ایرانی قرار گرفته است. تعمیرات مبل مهر با افتخار نوسازی و تعمیر مبل L شما را با کمترین هزینه و کیفیتی بسیار بالا انجام خواهد داد.

تعمیر مبل تخت خواب شو

مبلهای تخت خواب شو یکی از انواع مبلهای راحتی است که به جهت ساختار معمولا دچار آسیب میشوند. طبیعی است تعمیر مبل تخت خواب شو نسبت به خرید آن هزینه کمتری را تحمل خواهد کرد.

لازم به ذکر است که شما مشتریان گرامی در هر زمان میتوانید از نزدیک شاهد پیشرفت کار و کیفیت مواد بکار رفته در مبلمان خود باشید. فقط یک تماس با یک مبل نو فاصله دارید.

خدمات مرکز تعمیرات مبل مهر در زمینه مبلمان راحتی

 • تعمیر مبل ، تقویت کلاف و اسکلت مبل راحتی
 • تعویض پارچه مبل و رویه کوبی
 • تهیه و فروش پارچه مبلی ایرانی و خارجی
 • رنگ کاری قسمتهای چوبی مبل راحتی
 • دوخت کوسن در اندازه های مختلف با ویسکوز
 • شستشوی پارچه مبل راحتی و رویه کوبی مجدد
 • استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه
 • دوخت پیراهن مبل و رومبلی
 • تعمیر و رنگ کاری متعلقات مبلمان راحتی

رنگ کاری مبل

مبل استیل

بدلیل آنکه بخش عمده ای از مبل استیل دارای بافت چوبی تزئینی است گهگاه در اثر برخورد با اشیاء سخت دچار آسیب و یا رنگ پریدگی میشود که نیاز است این مشکلات مرتفع گردد. رنگ کاری مهم ترین بخش از این قبیل مرمت هاست.

مبل راحتی

مبل راحتی بدلیل پوشیده شدن از پارچه معمولا به رنگ کاری احتیاج پیدا نخواهند کرد اما برخی از مدل های مبل راحتی برای زیبایی بیشتر قسمتهای چوبی و تزئینی کوچ و بزرگی دارند که گهگاه دچار رنگ پریدگی میشوند. این قسمتها معمولا میتوانند از مبل جدا شوند. بنابراین رنگ کاری این بخشها نسبتا ساده و کم هزینه است و علاوه بر نیاز به انتقال کل مبل به کارگاه و صرف هزینه برای حمل و نقل و باربری وجود ندارد.

رنگ کاری صنایع چوبی

بسیاری از لوازم و وسایل خانگی بطور کامل از چوب و یا موادی برگرفته از چوب ساخته شده اند .همانطور که ممکن است بدانید رنگ کاری چوب یک فعالیت تخصصی و مستقل از سایر تخصص های مرتبط با رنگ کاری میباشد و این موضوع بخاطر نوع رنگ و نحوه رنگ آمیزی است.

از آنجاییکه معمولا وسایلی نظیر کمد و امثا آن کمتر دچار آسیبهای جدی میشوند و همیشه با تعمیرات میتوان آنرا به شکل روز آول قابل استفاده کرد رنگ کاری صحیح یاعث میشود که این دست از وسایل درست مانند روز اول نو و زیبا بنظر برسند.

رنگ کاری صندلی

صندلی ها بخش مهمی از وسایل و لوازم منزل هستند و معمولا قسمت نشیمن آنها قابلیت جدا شدن را دار میباشد. به همین دلیل رنگ کاری و تعمیر صندلی ها به جهت هزینه کمتر یکی از برنامه های متداول خانواده ها میباشد.

استادان رنگ کاری مبل مهر، مبلمان و لوازم چوبی شما مشتریان گرانقدر را مانند روز اول به شما تحویل خواهند داد. کافیست با شماره تلفنهای ما تماس حاصل نمایید.

تلفن تعمیرات مبل مهر

تماس با تعمیرات مبل مهر : 88282387

مطالب مرتبط :
رویه کوبی مبلتعمیر مبلتعمیر مبل راحتیتعمیر مبل استیلتعمیر مبل در تهرانرنگ کاری مبلمانمبل مهربهترین رویه کوبی تهرانتعمیرات مبل مهر

نسیم سرد آراراترویه کوبی مبل استقبال

تعمیر مبل مظاهری
تعمیر مبل مظاهری

بهترین کارگاه تعمیرات مبل مظاهری با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل اشرفی اصفهانی
تعمیر مبل اشرفی اصفهانی

بهترین کارگاه تعمیرات مبل اشرفی اصفهانی با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا.حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی،رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد.بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل رضویه
تعمیر مبل رضویه

بهترین کارگاه تعمیرات مبل رضویه با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل انبار نفت
تعمیر مبل انبار نفت

بهترین کارگاه تعمیرات مبل انبار نفت با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

کاور مبل شهرک نفت تهران
کاور مبل شهرک نفت تهران

یک مبلمان خوب و مناسب که از کیفیت بالایی برخوردار است طول عمر و داوم بالایی دارید اگر چه شرایط و نحوه نگهداری آن نیز در طول عمر آن موثر است اما گذر زمان عاملی است به باعث فرسایش رویه های مبل خواهد شد.

تعمیر مبل پونک
تعمیر مبل پونک

بهترین کارگاه تعمیرات مبل پونک با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

کاور مبل منطقه 11 تهران
کاور مبل منطقه 11 تهران

یک مبلمان خوب و مناسب که از کیفیت بالایی برخوردار است طول عمر و داوم بالایی دارید اگر چه شرایط و نحوه نگهداری آن نیز در طول عمر آن موثر است اما گذر زمان عاملی است به باعث فرسایش رویه های مبل خواهد شد.

کاور مبل شرق تهران
کاور مبل شرق تهران

یک مبلمان خوب و مناسب که از کیفیت بالایی برخوردار است طول عمر و داوم بالایی دارید اگر چه شرایط و نحوه نگهداری آن نیز در طول عمر آن موثر است اما گذر زمان عاملی است به باعث فرسایش رویه های مبل خواهد شد.

تعمیرات مبل مهر

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !