نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

تعمیرات مبل پایتخت

تعمیرات مبل پایتخت با ارائه خدمات تعمیر و رویه کوبی انواع مبلمان راحتی و استیل، با استفاده از مرغوب ترین نوع فوم، رنگ کاری انواع دکوراسیون چوبی و مبلمان در خدمات شما همشهریان گرامی میباشد.

تعمیرات مبل پایتخت
تعمیرات مبل پایتخت

تعمیرات مبلمان پایتخت

تعمیرات مبل پایتخت مجموعه ای با بیش از پنج دهه سابقه كه حاصل تجربه دو نسل مى باشد توانسته در این زمینه موفق باشد و همیشه رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.

خدمات تعمیر مبل پایتخت

رویه كوبى در تعمیرات مبل

تعویض پارچه و چرم انواع مبلمان خانگى و ادارى ( استیل ، راحتى ، كلاسیك ، انواع صندلى ، لاوست ، راك و ...)

دوخت لمسه انواع مبل استیل ، تاج تخت ، درب هاى ادارى ، میز ، صندلى و ...

لكه گیرى و پلى استر

بعضى از كارها نیازى به رنگ كارى مجدد ندارد. مجموعه ما براى پائین آوردن هزینه مشترى با استفاده از لكه گیرى نقاط آسیب دیده و سپس پلى استر كار را در حد فوق العاده تمیز به شما ارائه مى دهد.

رنگ كارى

رنگ كارى انواع سرویس خواب ، مبل ، كتاب خانه ، میز ناهار خورى و ... با استفاده از بهترین نوع رنگ از جمله استفاد از بهترین كیلر مقوام در برار حرارت و تغییر رنگ و استفاده از بهترین رنگ ها كه در دراز مدت كیفیت خود را از دست ندهند و قابلیت پلیش شدن دارند.

عایق ضد آب ( براى اولین بار )

این مجموعه با افتخار اولین مجموعه اى است كه به درخواست شما مشترى عزیز از عایق ضد آب در زیر پارچه مبل براى شستشوى راحت و هر چه بهتر شما بدون اینكه آسیبى به اسفنج و فوم كار شده در مبل شما ایجاد كند، استفاده میکند.

نجارى و صدا گیرى كلاف مبل

درست كردن انواع شكستگى مبلمان سفت كردن انواع صندلى و مبل استیل و صدا گیرى كلاف مبل كه بر اثر كار كرد زیاد به صدا افتاده ، تعویض قید شكسته مبل و ساخت انواع سفارشات.

متریال با کیفیت در تعمیرات مبل

استفاده از بهترین نوع فوم سرد و گرم به درخواست مشترى، استفاده از لایكو، ویسكوز با كیفیت بسیار بالا، استفاده از اسفنج ٣٠ كیلویى مارك یورتان، استفاده از فوم هاى حالت دار و طبى.

پارچه مبلی

ارائه انواع بهترین پارچه و چرم در محل براى انتخاب راحت شما. كلیه حمل و نقل این مجموعه در محدوده خود رایگان مى باشد. همچنین مشاوره و بازدید كاملا به صورت رایگان مى باشد.

شماره های تماس :44315661 - 09106665564

آدرس: تهران ، شهران ، بلوار کوهسار ، خیابان زینعلی ، زینعلی جنوبی ، روبروی مسجد چهارده معصوم پلاک 13

مطالب مرتبط :
تعمیر مبلتعمیرات مبل در تهرانرویه کوبی مبل تعمیر مبلمان در تهرانتعمیرات مبل پایتخت

تعمیرات الومبلتعمیرات مبل چی

تعمیر مبل منطقه نه
تعمیر مبل منطقه نه

بهترین کارگاه تعمیرات مبل منطقه 9 با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

کاور مبل ستارخان
کاور مبل ستارخان

یک مبلمان خوب و مناسب که از کیفیت بالایی برخوردار است طول عمر و داوم بالایی دارید اگر چه شرایط و نحوه نگهداری آن نیز در طول عمر آن موثر است اما گذر زمان عاملی است به باعث فرسایش رویه های مبل خواهد شد.

تعمیر مبل منطقه نوزده
تعمیر مبل منطقه نوزده

بهترین کارگاه تعمیرات مبل منطقه 19 با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزار

تعمیر مبل خانی آباد نو جنوبی
تعمیر مبل خانی آباد نو جنوبی

بهترین کارگاه تعمیرات مبل خانی آباد نو جنوبی با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا.حمل و نقل رایگان،تعمیر مبل بصورت اساسی،رویه کوبی حرفه ای و بی نقص،رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد.بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی،مجهز به مدرنترین ابزار

تعمیر مبل بهارستان
تعمیر مبل بهارستان

بهترین کارگاه تعمیرات مبل بهارستان با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل میدان ولیعصر
تعمیر مبل میدان ولیعصر

بهترین کارگاه تعمیرات مبل میدان ولیعصر با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا.حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل نارمک
تعمیر مبل نارمک

بهترین کارگاه تعمیرات مبل نارمک با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل سلطنتی
تعمیر مبل سلطنتی

تعمیر مبل سلطنتی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در مرکز تخصصی رویه کوبی مبل مهر - تعویض پارچه مبل و رویه کوبی، رنگ کاری و طلا کاری تعمیرات جزئی، تعمیر میزنهاهار خوری صندلی.

تعمیرات مبل پایتخت

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !