نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

تهران کابینت

تهران کابینت دارای 10 سال سابقه درخشان در حوزه طراحی، تولید و اجرای کابینت آشپزخانه ام‌دی‌اف، های‌گلاس، ممبران، پولیشی، کمد دیواری و فروش کابینت آماده نصب و پیش‌ساخته در تهران و کرج میباشد.

تهران کابینت
تهران کابینت

گروه صنعتی تهران کابینت

تهران کابینت بهترین شرکت تولید و فروش انواع مدل های کابینت ایرانی و کابینت خارجی، با سالها تجربه در زمینه ساخت و نصب انواع کابینت های گلاس، کابینت ام دی اف، کابینت ممبران و … و ارائه خدماتی همچون ساخت کابینت، نصب کابینت و تعمیر کابینت در تهران می باشد. کار ما طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه است. ما هم مثل شما کم در مورد این شغل نشنیده‌ایم؛ از بدقولی صنف کابینت‌ساز بگیرید تا تفاوت قیمت هنگام سفارش و هنگام تحویل کار، دردسرهای نصب و سروصدا و گردوخاک، دقت در اجرا و تمیزی کار و برخی غل و غش‌ها. ما منکر تعهد اخلاقی نیستیم اما علاوه بر تعهد اخلاقی، کار را چنان سامان داده‌ایم که هیچ‌گونه نگرانی پدید نیاید.

خدمات تهران کابینت

شرکت تهران کابینت علاوه بر تولید و فروش انواع مدل های کابینت ایرانی و کابینت خارجی، خدمت ساخت کابینت را هم به مشتریان خود ارائه می دهد:

نصب کابینت

نصب کابینت شامل مراحلی مثل علامت گذاری روی دیوار، نصب اتصالات روی دیوار، نصب کابینت و …. می باشد.

تعمیر کابینت

تعمیر کابینت آشپزخانه بدلیل خراب شدن فنر لولای درب کابینت یا کلیپس نگهدارنده آن، خالی شدن گاز جک پمپی درب های‌ داشبوردی کابینت آشپزخانه یا ضعیف شدن‌ آن انجام می شود.

شماره تماس: 09127386989 - 09125190629

مطالب مرتبط :
کابینت آشپزخانهدکوراسیون آشپزخانهکابینتانواع کابینت آشپزخانهکابینت های ام دی افطراحی کابینت آشپزخانهطراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی و دکوراسیون داخلی آذینگرنانوشیمی یلدا

کابینت سازی شهرک غزالی
کابینت سازی شهرک غزالی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی شهرک غزالی تماس بگیرید.

کابینت سازی اختیاریه
کابینت سازی اختیاریه

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی اختیاریه تماس بگیرید.

 کابینت سازی جوزستان
کابینت سازی جوزستان

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی جوزستان تماس بگیرید.

کابینت سازی آبشار
کابینت سازی آبشار

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی آبشار تماس بگیرید.

کابینت سازی کریمخان
کابینت سازی کریمخان

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی کریمخان تماس بگیرید.

کابینت سازی پیروزی
کابینت سازی پیروزی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی پیروزی تماس بگیرید.

کابینت سازی دولت
کابینت سازی دولت

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی دولت تماس بگیرید.

کابینت سازی ستارخان
کابینت سازی ستارخان

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی ستارخان تماس بگیرید.

تهران کابینت

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !