نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

خرید پارچه مبلی

هنگام خرید و یا تعمیر و رویه کوبی مبلمان ، شما با توجه به سلیقه خود میتوانید هر نوع پارچه مبلی را انتخاب کنید ؛ اما لازم است که از قبل، نکاتی را در مورد پارچه مبلی بدانید.

خرید پارچه مبلی
خرید پارچه مبلی

پارچه مبلی

جنس ، کیفیت و استحکام پارچه مبلی از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین مهم است که چه نوع پارچه مبلی را برای چه مبلمانی انتخاب میکنید و این که آیا پارچه مبلی انتخابی شما با دکوراسیون محل قرار گیری آن ها همخوانی و هماهنگی دارد یا خیر؟!

انواع پارچه مبلی همچون پارچه مبلی مخمل ، ساتن ، شانل ، مازراتی، مکس و... و چرم مبل ، با طرح و رنگ های گوناگون در بازار موجود است.

استفاده از مبلمان راحتی در طول روز بیشتر است بنابراین پارچه مبلی برای آن مناسب است که کیفیت و استحکام بالایی داشته باشد تا دیر تر فرسوده شود و هنگام نشستن روی آن احساس راحتی کنید. پارچه مبل هرچه بافتش متراکم و فشرده تر باشد محکم تر است. دقت کنید که پارچه مبلی حالت کشی نداشته باشد. رنگ و طرح پارچه مبلی نیز بهتر است به گونه باشد که در صورت چرک و لکه شدن خیلی نمایان نباشد. امروزه برای مبلمان راحتی معمولا از پارچه مبلی هایی مانند مازراتی ، بوگاتی ، مکس ، پورشه ، جیر و ... استفاده میشود.

از آنجایی که مبلمان استیل ظاهری تشریفاتی دارند ، پارچه مبلی که برای آن استفاده میشود نیز به گونه ای است که آن را شیک و رسمی تر نشان دهد.اغلب پارچه مبلی های مخمل ، شانل و ساتن که طرح و رنگ های گوناگون و بسیاری دارند در مبلمان استیل سلطنتی و کلاسیک بکار میرود.

برخی از انواع پارچه مبلی

پارچه مبلی های متنوع و بسیاری در بازار موجود است. در اینجا به معرفی برخی از انواع پرکاربرد آن در صنعت مبلمان میپردازیم.

پارچه مبلی ساتن

پارچه مبلی ساتن، نازک ، ظریف و براق است. این نوع پارچه بسیار لغزنده است ، به طوری که هنگام نشستن احساس راحتی نمیکنید و دائما سعی در ثابت نشستن خود بر روی مبل دارید. از دیگر معایب این پارچه مبلی ، چروک و لکه شدن آن میباشد.

پارچه مبل ساتن

پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل دارای پرزهای نازک ، نرم و لطیف میباشد. نور مستقیم آفتاب باعث رنگ پریدگی آن میشود .استفاده دراز مدت از آن باعث ساییده شدن پارچه میشود و در صورت چروک شدن خطوط چروک بر روی آن باقی میماند.

پارچه مبل مخمل

چرم مبل - طبیعی و مصنوعی

چرم طرح و رنگ های محدودی دارد و به دو صورت طبیعی و مصنوعی تولید میشود. برای ساخت مبلمان چرمی اغلب از چرم مصنوعی استفاده میشود. از معایب این نوع پارچه مبلی آن است که در برابر اجسام نوک تیز مانند چاقو ، قیچی ، خودکار و... آسیب پذیر است.

چرم مبل

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی بافتی جیر مانند دارد و دارای دانه های ریز برجسته ای است که لمس کردن متوجه آن خواهید شد. این نوع پارچه مبلی برای مبلمان راحتی بسیار مناسب است.

پارچه مبل مازراتی

پارچه مبلی پورشه

این نوع پارچه دارای سطحی صاف و شبیه پارچه های جیر است با این تفاوت که پرزهای آن بسیار کوتاه است و هنگام استفاده از آن ردی بر خود برجای نمیگذارد.

پارچه مبل پورش

از کجا پارچه مبلی خوب تهیه کنم؟

شما میتوانید پارچه مبلی مورد نظر خود را از هر فروشگاهی تهیه کنید و یا میتوانید به بازار تهران مراجعه نموده و در میان انبوهی از طرح ها و رنگ ها گزینه مورد نظر خود را بیابید. اما پیشنهاد ما به شما چیست ؟

کارگاه های تعمیر مبل به واسطه خریدهای زیاد و مستمر با بسیاری از فروشگاه های پارچه مبل ارتباط تنگاتنگی دارند و میتوانند پارچه مورد نظر شما را با قیمتی بسیار مناسب تهیه نمایند. از تعمیر کار مبل خود بخواهید تا اگر میتواند نسبت به تهیه و خرید پارچه مبلی مورد نظر شما اقدام نماید.

مطالب مرتبط :
پارچه مبلیپارچه مبلپارچه مازراتیپارچه پورشهپارچه مبل استیلپارچه مبلی بوگاتیپارچه مبلی تهرانبورس پارچه مبلی

بورس تعمیرات مبلشرکت خدماتی آریومن

تعمیر مبل باشگاه نفت
تعمیر مبل باشگاه نفت

بهترین کارگاه تعمیرات مبل باشگاه نفت با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل شهید قندی
تعمیر مبل شهید قندی

بهترین کارگاه تعمیرات مبل شهید قندی با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل هاشم آباد
تعمیر مبل هاشم آباد

بهترین کارگاه تعمیرات مبل هاشم آباد با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل عبدل آباد
تعمیر مبل عبدل آباد

بهترین کارگاه تعمیرات مبل عبدل آباد با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل یاخچی آباد
تعمیر مبل یاخچی آباد

بهترین کارگاه تعمیرات مبل یاخچی آباد با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل امام خمینی
تعمیر مبل امام خمینی

بهترین کارگاه تعمیرات مبل امام خمینی با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل ولنجک
تعمیر مبل ولنجک

بهترین کارگاه تعمیرات مبل ولنجک با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

تعمیر مبل منطقه هفت
تعمیر مبل منطقه هفت

بهترین کارگاه تعمیرات مبل منطقه 7 با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت بسیار بالا. حمل و نقل رایگان، تعمیر مبل بصورت اساسی، رویه کوبی حرفه ای و بی نقص ، رنگ کاری و طلا کاری مبل با بالاترین استاندارد. بهترین مرکز تعمیرات مبل تهران با بیش از 25 سال تجربه و 5 کارگاه مجهز رویه کوبی، مجهز به مدرنترین ابزارها

خرید پارچه مبلی

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !