نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

دنابار

اتوبار دنا متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان حمل و نقل مجهز و مدرن آماده خدمترسانی به همشهریان عزیز تهران در کلیه مناطق 22 گانه تهران میباشد.

دنابار
دنابار

اتوبار دنا

وب سایت : http://denabar.ir 

اتوبار دنا به عنوان یکی از شرکتهای باربری معتبر در تهران خدمات اسباب کشی از جمله

  • بسته بندی اثاثیه منزل و اداری
  • ارسال خودروی باربری مجهز و مخصوص حمل اثاثیه
  • اعزام کارگران زبده باربری و بسته بندی - خانم و آقا
  • حمل و جابجایی لوازم سنگین
  • حمل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس vip
  • و سایر خدمات مرتبط با باربری منزل و اداری

اتوبار دنا متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان حمل و نقل مجهز و مدرن آماده خدمترسانی به همشهریان عزیز تهران در کلیه مناطق 22 گانه تهران میباشد.

جهت رزرو سرویس و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای باربری دنا تماس حاصل نمایید.

  1. تلفن دفتر مرکزی :  88375782 
  2. تلفن دفتر شمـال : 22142131 
  3. تلفن دفتر غــرب :  44488581 - 44363575 

مطالب مرتبط :
باربری دنااتوبار دناحمل بار دناباربری و اتوباراتوبار

باربری شمیراناتتعمیر مبل مهرداد

باربری محدوده هفت تیر
باربری محدوده هفت تیر

باربری در محدوده هفت تیر تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا توسط بهترین شرکت باربری تهران با بیش از 30 سال تجربه و رزومه درخشان. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان اثاثیه و ماشینهای مجهز اسباب‎کشی، باربری و حمل‎و‎نقل بین شهری فقط با یک تماس !

وانت بار شاهین
وانت بار شاهین

وانت بار و نیسان بار در محدوده شاهین جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی شاهین استفاده نمایید.

اتوبار شریعتی
اتوبار شریعتی

اتوبار شریعتی تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

اتوبار اسکندری
اتوبار اسکندری

اتوبار اسکندری تهران با بیش از 30 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و حمل و نقل بین شهری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تنها با یک تماس در خدمت شماست.

باربری محدوده زنجان جنوبی
باربری محدوده زنجان جنوبی

باربری در محدوده زنجان جنوبی تهران با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا توسط بهترین شرکت باربری تهران با بیش از 30 سال تجربه و رزومه درخشان. کارگر باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان اثاثیه و ماشینهای مجهز اسباب‎کشی، باربری و حمل‎و‎نقل بین شهری فقط با یک تماس !

وانت بار قصر
وانت بار قصر

وانت بار و نیسان بار در محدوده قصر جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی قصر استفاده نمایید.

باربری و حمل پیانو
باربری و حمل پیانو

پیانو‎ها یک وسیله حساس و معمولا گرانقیمت هستند که برای جابجایی آنها نیاز به کارگران خبره و حرفه ای خواهید داشت. نشان سپید یاس راهنمای شما در انتخاب بهترین شرکت حمل پیانو خواهد بود !

وانت بار قائم مقام
وانت بار قائم مقام

وانت بار و نیسان بار در محدوده قائم مقام جهت حمل و نقل شهری و بین شهری آسان و سریع وسایل و اثاثیه شما با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان تنها با یک تماس در خدمت شما خواهد بود. برای جابجایی اثاثیه و وسایل خود از وانت بار تلفتی قائم مقام استفاده نمایید.

دنابار

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !