نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با استفاده از افراد مجرب، متخصص و مطمئن آماده ارائه کلیه خدمات نظافت منزل و محل کار در سراسر تهران میباشد.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال
شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال در طول زمان فعالیت خود تا به امروز تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده است و همیشه زمان دریافت نیروی کار، بسیار حساس و جدی همکاری خود را با پرسنل آغاز میکند و به محض اینکه شخص شرایط همکاری مورد تایید موسسه را نداشته باشد، از لیست کارکنان خارج میشود.

پاک رویال برای ارائه هرچه بهتر خدمات نظافت منزل شما، 4 نوع شوینده واجب را به محل کار ارسال مینماید تا کارپرداز حتمأ مواد مورد نیاز را در اختیار داشته باشد. شویندهای ارسالی همراه کارپردازان از بهترین نوع بازار میباشد و بصورت اشانتیون و کاملا رایگان همراه کارپرداز به محل ارسال میشود.
مسئولین این مجموعه در سه نقطه از شهر که یکی از دفاتر در چهارراه سبلان و دفتر اداری در افسریه و منزلی که کارپردازان در آن اقامت دارند داخل خیابان مدنی شمالی هستند و در نقاط فوق با قرار قبلی پذیرای شما عزیزان خواهند بود.

شماره تماس ها :

شعبه غرب : 44818193 - شعبه شرق : 77173781 - شعبه شمال : 26708748 - شعبه جنوب : 36051481

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزلنظافتچی خانم

موسسه اتوبار کرمانشرکت خدماتی موج نو

خدمات نظافت پامنار
خدمات نظافت پامنار

خدمات نظافت منزل پامنار در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت جابری
خدمات نظافت جابری

خدمات نظافت منزل جابری در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت رسالت
خدمات نظافت رسالت

خدمات نظافت منزل رسالت در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت نعمت آباد
خدمات نظافت نعمت آباد

خدمات نظافت منزل نعمت آباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت خلیج فارس جنوبی
خدمات نظافت خلیج فارس جنوبی

خدمات نظافت منزل خلیج فارس جنوبی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت والفجر
خدمات نظافت والفجر

خدمات نظافت منزل والفجر در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت شرق تهران
خدمات نظافت شرق تهران

خدمات نظافت منزل شرق تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت خانی آباد نو جنوبی
خدمات نظافت خانی آباد نو جنوبی

خدمات نظافت منزل خانی آباد نو جنوبی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !