نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با استفاده از افراد مجرب، متخصص و مطمئن آماده ارائه کلیه خدمات نظافت منزل و محل کار در سراسر تهران میباشد.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال
شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال در طول زمان فعالیت خود تا به امروز تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده است و همیشه زمان دریافت نیروی کار، بسیار حساس و جدی همکاری خود را با پرسنل آغاز میکند و به محض اینکه شخص شرایط همکاری مورد تایید موسسه را نداشته باشد، از لیست کارکنان خارج میشود.

پاک رویال برای ارائه هرچه بهتر خدمات نظافت منزل شما، 4 نوع شوینده واجب را به محل کار ارسال مینماید تا کارپرداز حتمأ مواد مورد نیاز را در اختیار داشته باشد. شویندهای ارسالی همراه کارپردازان از بهترین نوع بازار میباشد و بصورت اشانتیون و کاملا رایگان همراه کارپرداز به محل ارسال میشود.
مسئولین این مجموعه در سه نقطه از شهر که یکی از دفاتر در چهارراه سبلان و دفتر اداری در افسریه و منزلی که کارپردازان در آن اقامت دارند داخل خیابان مدنی شمالی هستند و در نقاط فوق با قرار قبلی پذیرای شما عزیزان خواهند بود.

شماره تماس ها :

شعبه غرب : 44818193 - شعبه شرق : 77173781 - شعبه شمال : 26708748 - شعبه جنوب : 36051481

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزلنظافتچی خانم

موسسه اتوبار کرمانشرکت خدماتی موج نو

خدمات نظافت علائین
خدمات نظافت علائین

خدمات نظافت منزل علائین در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت گیشا
خدمات نظافت گیشا

خدمات نظافت منزل گیشا در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت تقی آباد
خدمات نظافت تقی آباد

خدمات نظافت منزل تقی آباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت یاخچی آباد
خدمات نظافت یاخچی آباد

خدمات نظافت منزل یاخچی آباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت گمرک
خدمات نظافت گمرک

خدمات نظافت منزل گمرک در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت آهنگ شرقی
خدمات نظافت آهنگ شرقی

خدمات نظافت منزل آهنگ شرقی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت حسام الدین
خدمات نظافت حسام الدین

خدمات نظافت منزل حسام الدین در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت مینای جنوبی
خدمات نظافت مینای جنوبی

خدمات نظافت منزل مینای جنوبی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !