نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال با استفاده از افراد مجرب، متخصص و مطمئن آماده ارائه کلیه خدمات نظافت منزل و محل کار در سراسر تهران میباشد.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال
شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال در طول زمان فعالیت خود تا به امروز تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده است و همیشه زمان دریافت نیروی کار، بسیار حساس و جدی همکاری خود را با پرسنل آغاز میکند و به محض اینکه شخص شرایط همکاری مورد تایید موسسه را نداشته باشد، از لیست کارکنان خارج میشود.

پاک رویال برای ارائه هرچه بهتر خدمات نظافت منزل شما، 4 نوع شوینده واجب را به محل کار ارسال مینماید تا کارپرداز حتمأ مواد مورد نیاز را در اختیار داشته باشد. شویندهای ارسالی همراه کارپردازان از بهترین نوع بازار میباشد و بصورت اشانتیون و کاملا رایگان همراه کارپرداز به محل ارسال میشود.
مسئولین این مجموعه در سه نقطه از شهر که یکی از دفاتر در چهارراه سبلان و دفتر اداری در افسریه و منزلی که کارپردازان در آن اقامت دارند داخل خیابان مدنی شمالی هستند و در نقاط فوق با قرار قبلی پذیرای شما عزیزان خواهند بود.

شماره تماس ها :

شعبه غرب : 44818193 - شعبه شرق : 77173781 - شعبه شمال : 26708748 - شعبه جنوب : 36051481

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزلنظافتچی خانم

موسسه اتوبار کرمانشرکت خدماتی موج نو

خدمات نظافت نیروی هوایی
خدمات نظافت نیروی هوایی

خدمات نظافت منزل نیروی هوایی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت نازی آباد
خدمات نظافت نازی آباد

خدمات نظافت منزل نازی آباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت آهنگ شرقی
خدمات نظافت آهنگ شرقی

خدمات نظافت منزل آهنگ شرقی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت ابوذر شرقی
خدمات نظافت ابوذر شرقی

خدمات نظافت منزل ابوذر شرقی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت جلیلی
خدمات نظافت جلیلی

خدمات نظافت منزل جلیلی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت سید خندان
خدمات نظافت سید خندان

خدمات نظافت منزل سید خندان در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت پیچ شمیران
خدمات نظافت پیچ شمیران

خدمات نظافت منزل پیچ شمیران در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت ابوذر غربی
خدمات نظافت ابوذر غربی

خدمات نظافت منزل ابوذر غربی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !