نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

شرکت نظافت آفتاب با مجوز رسمی از اتاق اصناف تهران وبا بیش از یک ربع قرن سابقه در حوزه نظافت منزل، راه پله، شرکت و محل کار در خدمت شما عزیزان میباشد.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب
شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

تیم خدماتی و نظافتی آفتاب از با تجربه ترین افراد در حوزه نظافت منزل می باشند. این افراد به تمامی فوت و فن نظافت منزل مسلط بود و طی دوره آموزشی گواهینامه های معتبری گرفته اند.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات ویژه ای ارائه می دهد و دلایلی که با توجه به آنها توصیه می کنیم از ما خدمات نظافت منزل دریافت کنید عبارتند از؛

نظافت کامل محل

نظافتچی های که برای شما ارسال می شوند از افراد با تجربه در حوزه نظافت انواع منزل می باشند. روشی که افراد متخصص ما دارند 99 درصد از باکتری و ویروس ها را از بین می برد.

مواد شوینده خارجی

نظافت آفتاب به همراه نظافتچی که برای شما ارسال می کند مواد شوینده خارجی و نانو ارسال می کند تا هیچ گونه صدمه یا رنگ ، بوی از مواد شوینده در محل باقی نماند.

نظافتچی مورد اعتماد

کلیه کارکنانی که در شرکت ما فعالیت می کنند مورد اعتماد بوده و هر کدام یک ضامن معتبر در پرونده خود دارند.

استفاده از بیمه

تمامی نظافتچی های ما بیمه شده اند بنابراین نیاز به نگرانی اصلا ندارد.

شماره های تماس : 44438704 - 22067618 - 09121959126 

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزل

شرکت خدمات نظافت مهام پاکتعمیرات الومبل

خدمات نظافت راه آهن
خدمات نظافت راه آهن

خدمات نظافت منزل راه آهن در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت شمال شرق تهران
خدمات نظافت شمال شرق تهران

خدمات نظافت منزل شمال شرق تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت حصارک
خدمات نظافت حصارک

خدمات نظافت منزل حصارک در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت افسریه
خدمات نظافت افسریه

خدمات نظافت منزل افسریه در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت حسام الدین
خدمات نظافت حسام الدین

خدمات نظافت منزل حسام الدین در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت دارآباد
خدمات نظافت دارآباد

خدمات نظافت منزل دارآباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت منطقه 5 تهران
خدمات نظافت منطقه 5 تهران

خدمات نظافت منزل منطقه 5 تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت یوسف آباد
خدمات نظافت یوسف آباد

خدمات نظافت منزل یوسف آباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !