نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

شرکت نظافت آفتاب با مجوز رسمی از اتاق اصناف تهران وبا بیش از یک ربع قرن سابقه در حوزه نظافت منزل، راه پله، شرکت و محل کار در خدمت شما عزیزان میباشد.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب
شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

تیم خدماتی و نظافتی آفتاب از با تجربه ترین افراد در حوزه نظافت منزل می باشند. این افراد به تمامی فوت و فن نظافت منزل مسلط بود و طی دوره آموزشی گواهینامه های معتبری گرفته اند.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات ویژه ای ارائه می دهد و دلایلی که با توجه به آنها توصیه می کنیم از ما خدمات نظافت منزل دریافت کنید عبارتند از؛

نظافت کامل محل

نظافتچی های که برای شما ارسال می شوند از افراد با تجربه در حوزه نظافت انواع منزل می باشند. روشی که افراد متخصص ما دارند 99 درصد از باکتری و ویروس ها را از بین می برد.

مواد شوینده خارجی

نظافت آفتاب به همراه نظافتچی که برای شما ارسال می کند مواد شوینده خارجی و نانو ارسال می کند تا هیچ گونه صدمه یا رنگ ، بوی از مواد شوینده در محل باقی نماند.

نظافتچی مورد اعتماد

کلیه کارکنانی که در شرکت ما فعالیت می کنند مورد اعتماد بوده و هر کدام یک ضامن معتبر در پرونده خود دارند.

استفاده از بیمه

تمامی نظافتچی های ما بیمه شده اند بنابراین نیاز به نگرانی اصلا ندارد.

شماره های تماس : 44438704 - 22067618 - 09121959126 

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزل

شرکت خدمات نظافت مهام پاکتعمیرات الومبل

خدمات نظافت لاله زار نو
خدمات نظافت لاله زار نو

خدمات نظافت منزل لاله زار نو در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت پامنار
خدمات نظافت پامنار

خدمات نظافت منزل پامنار در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت شهرک پرواز
خدمات نظافت شهرک پرواز

خدمات نظافت منزل شهرک پرواز در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت دماوند
خدمات نظافت دماوند

خدمات نظافت منزل دماوند در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت علی آباد شمالی
خدمات نظافت علی آباد شمالی

خدمات نظافت منزل علی آباد شمالی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت گاندی
خدمات نظافت گاندی

خدمات نظافت منزل گاندی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت ابوذر شرقی
خدمات نظافت ابوذر شرقی

خدمات نظافت منزل ابوذر شرقی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت گارگر جنوبی
خدمات نظافت گارگر جنوبی

خدمات نظافت منزل گارگر جنوبی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !