نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

شرکت نظافت آفتاب با مجوز رسمی از اتاق اصناف تهران وبا بیش از یک ربع قرن سابقه در حوزه نظافت منزل، راه پله، شرکت و محل کار در خدمت شما عزیزان میباشد.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب
شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

تیم خدماتی و نظافتی آفتاب از با تجربه ترین افراد در حوزه نظافت منزل می باشند. این افراد به تمامی فوت و فن نظافت منزل مسلط بود و طی دوره آموزشی گواهینامه های معتبری گرفته اند.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات ویژه ای ارائه می دهد و دلایلی که با توجه به آنها توصیه می کنیم از ما خدمات نظافت منزل دریافت کنید عبارتند از؛

نظافت کامل محل

نظافتچی های که برای شما ارسال می شوند از افراد با تجربه در حوزه نظافت انواع منزل می باشند. روشی که افراد متخصص ما دارند 99 درصد از باکتری و ویروس ها را از بین می برد.

مواد شوینده خارجی

نظافت آفتاب به همراه نظافتچی که برای شما ارسال می کند مواد شوینده خارجی و نانو ارسال می کند تا هیچ گونه صدمه یا رنگ ، بوی از مواد شوینده در محل باقی نماند.

نظافتچی مورد اعتماد

کلیه کارکنانی که در شرکت ما فعالیت می کنند مورد اعتماد بوده و هر کدام یک ضامن معتبر در پرونده خود دارند.

استفاده از بیمه

تمامی نظافتچی های ما بیمه شده اند بنابراین نیاز به نگرانی اصلا ندارد.

شماره های تماس : 44438704 - 22067618 - 09121959126 

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزل

شرکت خدمات نظافت مهام پاکتعمیرات الومبل

خدمات نظافت پیکان شهر
خدمات نظافت پیکان شهر

خدمات نظافت منزل پیکان شهر در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت تهرانپارس
خدمات نظافت تهرانپارس

خدمات نظافت منزل تهرانپارس در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت سراج
خدمات نظافت سراج

خدمات نظافت منزل سراج در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت قائم مقام
خدمات نظافت قائم مقام

خدمات نظافت منزل قائم مقام در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت بهشتی
خدمات نظافت بهشتی

خدمات نظافت منزل بهشتی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت جابری
خدمات نظافت جابری

خدمات نظافت منزل جابری در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت منطقه 9 تهران
خدمات نظافت منطقه 9 تهران

خدمات نظافت منزل منطقه 9 تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت امامزاده حسن
خدمات نظافت امامزاده حسن

خدمات نظافت منزل امامزاده حسن در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی و نظافتی آفتاب

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !