نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی پارلاک

شرکت خدماتی نظافتی پارلاک با هدف انجام خدمات نظافت منزل ، نظافت محل کار و نظافت مشاعات، با اعزام نیروهای آموزش دیده و مجرب خانم و آقا در این امر کمک حال شما عزیزان باشد.

شرکت خدماتی پارلاک
شرکت خدماتی پارلاک

شرکت خدمات نظافتی پارلاک

 • در تهران زندگی می کنید و برای نظافت منزل به دنبال راه چاره اید؟
 • مگر میشود عید شود و برنامه ی خانه تکانی و نظافت منزل از یاد برود؟

اما با این حال مشغله های زندگی به گونه ای است که ما حتی فرصت کافی برای نظافت منزل به صورت روزانه را هم نداریم. پس باید چه کنیم؟
اگر ساکن تهران هستید و وقت کافی برای نظافت منزل خود را ندارید همچنین خانه تکانی و هزاران کار دیگر تلنبار شده روی هم دارید می توانید از خدمات نظافت منزل را از شرکت نظافتی پارلاک بخواهید.

نظافت منزل شامل چه مواردی میشود؟

 • نظافت کابینت ها
 • نظافت یخچال فریزر
 • شست و شوی دیوار ها و نظافت مشاعات
 • شست و شوی کف
 • گردگیری تمامی وسایل
 • شستشوی شیشه ها ، اینه ها و میز ها
 • جاروی تمامی نقاط
 • طی کشیدن مکان های مورد نظر شما
 • ضدعفونی کردن حمام و دستشویی
 • شست و شوی ظروف و جام های تزیینی

طبیعی است که موسسه نظافتی باید دارای مشخصاتی همچون قابل اعتماد بودن، مقرون به صرفه بودن و با کیفیت باشد و به طور خلاصه تر موسسه نظافتی باید به شکلی نظافت منزل را انجام دهد تا برای دفعات بعد نیاز به بررسی و انتخاب مجدد یک موسسه جدید نباشد. به علاوه اعزام نیروی خانم و آقا به انتخاب شماست و سرویس دهی و اعزام نیرو هر روز هفته حتی ایام تعطیل به تمام نقاطی تهران انجام میگیرد، موسسه نظافتی پارلاک با سابقه ای دخشان و کیفیت ممتاز، اطمینان شما را جلب خواهد کرد.

شماره تماس ها:

44857036 - 77331662 - 22030015 - 09351659191 - 09194252923

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزل

تعمیرات مبلیران تکطاهاگشت

خدمات نظافت کشاورز غربی
خدمات نظافت کشاورز غربی

خدمات نظافت منزل کشاورز غربی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت جمالزاده
خدمات نظافت جمالزاده

خدمات نظافت منزل جمالزاده در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت منصوریه
خدمات نظافت منصوریه

خدمات نظافت منزل منصوریه در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت پاسداران
خدمات نظافت پاسداران

خدمات نظافت منزل پاسداران در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت ابوسعید
خدمات نظافت ابوسعید

خدمات نظافت منزل ابوسعید در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت مخصوص
خدمات نظافت مخصوص

خدمات نظافت منزل مخصوص در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت تهرانسر شرقی
خدمات نظافت تهرانسر شرقی

خدمات نظافت منزل تهرانسر شرقی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت مرزداران
خدمات نظافت مرزداران

خدمات نظافت منزل مرزداران در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی پارلاک

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !