نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدماتی پارلاک

شرکت خدماتی نظافتی پارلاک با هدف انجام خدمات نظافت منزل ، نظافت محل کار و نظافت مشاعات، با اعزام نیروهای آموزش دیده و مجرب خانم و آقا در این امر کمک حال شما عزیزان باشد.

شرکت خدماتی پارلاک
شرکت خدماتی پارلاک

شرکت خدمات نظافتی پارلاک

 • در تهران زندگی می کنید و برای نظافت منزل به دنبال راه چاره اید؟
 • مگر میشود عید شود و برنامه ی خانه تکانی و نظافت منزل از یاد برود؟

اما با این حال مشغله های زندگی به گونه ای است که ما حتی فرصت کافی برای نظافت منزل به صورت روزانه را هم نداریم. پس باید چه کنیم؟
اگر ساکن تهران هستید و وقت کافی برای نظافت منزل خود را ندارید همچنین خانه تکانی و هزاران کار دیگر تلنبار شده روی هم دارید می توانید از خدمات نظافت منزل را از شرکت نظافتی پارلاک بخواهید.

نظافت منزل شامل چه مواردی میشود؟

 • نظافت کابینت ها
 • نظافت یخچال فریزر
 • شست و شوی دیوار ها و نظافت مشاعات
 • شست و شوی کف
 • گردگیری تمامی وسایل
 • شستشوی شیشه ها ، اینه ها و میز ها
 • جاروی تمامی نقاط
 • طی کشیدن مکان های مورد نظر شما
 • ضدعفونی کردن حمام و دستشویی
 • شست و شوی ظروف و جام های تزیینی

طبیعی است که موسسه نظافتی باید دارای مشخصاتی همچون قابل اعتماد بودن، مقرون به صرفه بودن و با کیفیت باشد و به طور خلاصه تر موسسه نظافتی باید به شکلی نظافت منزل را انجام دهد تا برای دفعات بعد نیاز به بررسی و انتخاب مجدد یک موسسه جدید نباشد. به علاوه اعزام نیروی خانم و آقا به انتخاب شماست و سرویس دهی و اعزام نیرو هر روز هفته حتی ایام تعطیل به تمام نقاطی تهران انجام میگیرد، موسسه نظافتی پارلاک با سابقه ای دخشان و کیفیت ممتاز، اطمینان شما را جلب خواهد کرد.

شماره تماس ها:

44857036 - 77331662 - 22030015 - 09351659191 - 09194252923

مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافتی در تهراننظافتچی منزل

تعمیرات مبلیران تکطاهاگشت

خدمات نظافت لاله زار نو
خدمات نظافت لاله زار نو

خدمات نظافت منزل لاله زار نو در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت دولت آباد
خدمات نظافت دولت آباد

خدمات نظافت منزل دولت آباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت افسریه
خدمات نظافت افسریه

خدمات نظافت منزل افسریه در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت علی آباد شمالی
خدمات نظافت علی آباد شمالی

خدمات نظافت منزل علی آباد شمالی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت قصر فیروزه
خدمات نظافت قصر فیروزه

خدمات نظافت منزل قصر فیروزه در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت نصرتی
خدمات نظافت نصرتی

خدمات نظافت منزل نصرتی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت آشتیانی
خدمات نظافت آشتیانی

خدمات نظافت منزل آشتیانی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت منطقه 17 تهران
خدمات نظافت منطقه 17 تهران

خدمات نظافت منزل منطقه 17 تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی پارلاک

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !