نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدمات نظافتی باران

برای اولین بار در شرکت های خدماتی داخل تهران این امکان توسط شرکت خدماتی باران میسر شد که نظافت مشاعات شما با دستگاه اتوماتیک و توسط گروه های دو نفره ماهر با صرف زمان کمتر و کیفیت بیشتر و با همان نرخ مصوب همیشگی صورت پذیرد تا گامی موثر در جهت رضایت مشتریان محترم تهرانی برداشته شود.

شرکت خدمات نظافتی باران
شرکت خدمات نظافتی باران

خدمات نظافتی شرکت خدمات نظافتی باران درتهران بزرگ مفتخر است تا با بهره گیری از مدیریت تحصیل کرده و پرسنل تلاشگر و زحمتکش خود و همچنین استفاده از نیروهای خدماتی آراسته ، مودب ، منظم و حرفه ای در امر نظافت و خدمات دیگر بتواند درزمینه های : نظافت منزل شامل اعزام نظافتچی خانم و آقا در کلیه مناطق تهران اقدام نماید. لازم به ذکر است که نظافتچی ها دارای بیمه حوادث و وسایل ابتدایی نظافتی هستند. ما با شعار کیفیت و مشتری مداری آماده خدمتگزاری همشهریان محترم تهرانی میباشیم.

شماره های تماس با شرکت خدماتی باران

شعبه شمال : 22700965 - شعبه غرب : 44760124 - شعبه شرق و جنوب : 55681193 - شعبه مرکزی و شرق : 66597115


مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافت ساختمان

شرکت خدمات نظافتی پارسیانشرکت خدمات نظافتی کیان پاک

خدمات نظافت نظامی
خدمات نظافت نظامی

خدمات نظافت منزل نظامی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت منطقه 4 تهران
خدمات نظافت منطقه 4 تهران

خدمات نظافت منزل منطقه 4 تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت بهجت آباد
خدمات نظافت بهجت آباد

خدمات نظافت منزل بهجت آباد در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت کمیل
خدمات نظافت کمیل

خدمات نظافت منزل کمیل در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت دزاشیب
خدمات نظافت دزاشیب

خدمات نظافت منزل دزاشیب در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت دهکده المپیک
خدمات نظافت دهکده المپیک

خدمات نظافت منزل دهکده المپیک در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت خانی آباد نو شمالی
خدمات نظافت خانی آباد نو شمالی

خدمات نظافت منزل خانی آباد نو شمالی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت استاد معین
خدمات نظافت استاد معین

خدمات نظافت منزل استاد معین در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدمات نظافتی باران

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !