نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت خدمات نظافتی باران

برای اولین بار در شرکت های خدماتی داخل تهران این امکان توسط شرکت خدماتی باران میسر شد که نظافت مشاعات شما با دستگاه اتوماتیک و توسط گروه های دو نفره ماهر با صرف زمان کمتر و کیفیت بیشتر و با همان نرخ مصوب همیشگی صورت پذیرد تا گامی موثر در جهت رضایت مشتریان محترم تهرانی برداشته شود.

شرکت خدمات نظافتی باران
شرکت خدمات نظافتی باران

خدمات نظافتی شرکت خدمات نظافتی باران درتهران بزرگ مفتخر است تا با بهره گیری از مدیریت تحصیل کرده و پرسنل تلاشگر و زحمتکش خود و همچنین استفاده از نیروهای خدماتی آراسته ، مودب ، منظم و حرفه ای در امر نظافت و خدمات دیگر بتواند درزمینه های : نظافت منزل شامل اعزام نظافتچی خانم و آقا در کلیه مناطق تهران اقدام نماید. لازم به ذکر است که نظافتچی ها دارای بیمه حوادث و وسایل ابتدایی نظافتی هستند. ما با شعار کیفیت و مشتری مداری آماده خدمتگزاری همشهریان محترم تهرانی میباشیم.

شماره های تماس با شرکت خدماتی باران

شعبه شمال : 22700965 - شعبه غرب : 44760124 - شعبه شرق و جنوب : 55681193 - شعبه مرکزی و شرق : 66597115


مطالب مرتبط :
نظافت منزلنظافت منزل تهرانخدمات نظافت منزلنظافتچی منزلشرکت خدمات نظافتیخدمات نظافت ساختمان

شرکت خدمات نظافتی پارسیانشرکت خدمات نظافتی کیان پاک

خدمات نظافت خراسان
خدمات نظافت خراسان

خدمات نظافت منزل خراسان در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت مدائن
خدمات نظافت مدائن

خدمات نظافت منزل مدائن در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت شهید قندی
خدمات نظافت شهید قندی

خدمات نظافت منزل شهید قندی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت میدان ولیعصر
خدمات نظافت میدان ولیعصر

خدمات نظافت منزل میدان ولیعصر در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت شهرک راه آهن
خدمات نظافت شهرک راه آهن

خدمات نظافت منزل شهرک راه آهن در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت علی آباد جنوبی
خدمات نظافت علی آباد جنوبی

خدمات نظافت منزل علی آباد جنوبی در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت هفده شهریور
خدمات نظافت هفده شهریور

خدمات نظافت منزل هفده شهریور در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

خدمات نظافت امامزاده عبدالله
خدمات نظافت امامزاده عبدالله

خدمات نظافت منزل امامزاده عبدالله در تهران با قیمت مناسب و کیفیت کار بسیار بالا توسط بهترین شرکت خدمات منزل تهران ارائه میشود. برای نظافت داخل منزل ، راهرو و پله ها ، حیاط و پارکینگ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدمات نظافتی باران

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !