نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

شرکت گل طعم شیمی

شرکت گل طعم شیمی، شرکتی بازرگانی با ببیش از 15 سال سابقه درخشان میباشد که محصولات خود را در زمینه صنایع رنگ، رزین، تایر و لاستیک و همچنین آرایشی و یهداشتی ارائه مینماید.

شرکت گل طعم شیمی
شرکت گل طعم شیمی

شرکت بازرگانی گل طعم شیمی یا به اختصار (GTC (Gheidi Trading Company در سال 2000 میلادی ( 1379 شمسی ) به صورت شرکتی خانوادگی پا به عرصه وجود گذاشت. در طول این سالیان می توان از این شرکت به عنوان نمونه موفق و سرشناس در امور بازرگانی بلاخص واردات تخصصی مواد اولیه مورد نیاز صنایع رنگ و رزین و قطعات پلیمری و لاستیک و همچنین آرایشی و بهداشتی نام برد.

این اعتبار میسر نشده مگر با استفاده از سبک حرفه ای و حمایت تخصصی و با پشتوانه تجربیات خانوادگی و همچنین ارتباط پویا با مشتریان و شرکاء در بازار فعالیت که در این رابطه بایستی از کمک تیم قوی فروش و پرسنل متخصص و دوره دیده که به حق این شرکت را در جهت نیل به این اهداف یاری نموده اند نام برد.

این شرکت همچنین آمادگی دارد که خدمات بازرگانی درخصوص واردات کالا را به صورت خدمات جنبی جهت مشتریان خود با صدور پرفورما انجام دهد.

رضایت مشتریان از راهکارهای پیشنهادشده شرکت گل طعم شیمی پاداش ارزشمند 15سال فعالیت صادقانه ما بوده است.

لازم به ذکر است محصولات وارداتی این شرکت جهت توزیع در بازار داخل با نام تجاری هنا شیمی که برندی ثبت شده به صورت بین المللی و داخلی می باشد عرضه می گردد.

شرکت گل طعم شیمی همچنین دارای یک شرکت همکار در هندوستان می باشد که مسئولیت رسیدگی به برخی از امور تجاری خارج از ایران را بر عهده دارد.

تماس با ما :

جهت ارتباط با واحد فروش داخلی 1، واحد بازرگانی داخلی2 و ارسال فکس از داخلی 5 استفاده نمایید.

22853033 -22853035 -22859799 -22875214 -22859227

آدرس :

تهران- خیابان پاسداران - سروستان چهارم - ساختمان گل طعم شیمی #پ 12 - واحد1- کد پستی : 1661917394

ایمیل :

واحد فروش : ngheidi@gtccompany.ir همراه: 09121132867

واحد بازرگانی : mgheidi@gtccompany.ir  همراه: 09122396500

مطالب مرتبط :
صنایع رنگ صنایع رزینآرایشی و بهداشتیقطعات پلیمریشرکت گل طعم شیمی

محصولات غذایی گلستانوودیکا

پیگمنت آبی ۱۵:۳
پیگمنت آبی ۱۵:۳

پیگمنت آبی ۱۵:۳، نوعی رنگدانه آلی است که به عنوان ماده ای رنگزا برای ایجاد رنگ آبی در محصولات صنعتی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پیگمنت آبی ۱۵:۳، یک پودر آلی بدون بو است که اغلب به رنگ آبی روشن وجود دارد.

گام رزین ( کالیفون )
گام رزین ( کالیفون )

کالیفن یا گام روزین، نوعی رزین جامد است که از درخت کاج و تعدادی گیاه دیگر استخراج می شود ،و به صورت تکه های نیمه شفاف زرد رنگ موجود میباشند. از مهمترین کاربرد های آن میتوان به تولید چسب کاغذ، موم بهداشتی اشاره کرد.

بنزوئیک اسید
بنزوئیک اسید

بنزوئیک اسید، یک جامد بلوری است که به رنگ سفید دیده میشود و ساده‌ترین کربوکسیلیک اسید آروماتیک محسوب می‌شود. این ماده اسیدی ضعیف است که در صنایع گوناگون بخصوص صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد.

پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰
پیگمنت زرد لیمویی ۱۰۶۰

پیگمنت لیمویی ۱۰۶۰ با برند HONA ساخت کشور هندوستان مناسب برای ایجاد رنگ های پوششی، رنگهای سلولزی و پلاستیکی و ...

لیتارژ
لیتارژ

لیتارژ اکسید زرد رنگ سرب است که از حرارت دهی سرب در هوا بوجود می آید و به صورت پود و دانه ریز میباشد که در صنایع گوناگون کاربرد دارد

شرکت گل طعم شیمی

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !