نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

طراحی و دکوراسیون داخلی آذینگر

گروه آذینگر با اتکا بر تجربه خود از سال 1384 با همکاری جمعی از متخصصین و کارشناسان در حوزه دکوراسیون و معماری کار خود را شروع کرده است و در اجرای دکوراسیون اعم از دکوراسیون منزل، اداری، رستوران، بانک و سایر فضاهای اداری، آموزشی و کاری فعالیت میکند.

طراحی و دکوراسیون داخلی آذینگر
طراحی و دکوراسیون داخلی آذینگر

گروه طراحی و دکوراسیون آذینگر

گروه آذینگر فعال در زمینه ساخت انواع محصولات از قبیل آشپزخانه، سرویس خواب ام دی اف، انواع میزاداری ام دی اف، میز ال سی دی، میز تلوزیون ام دی اف، مبلمان ام دی اف، دراور، کمد دیواری، جاکفشی و استفاده از متریال مرغوب و محبوب ام دی اف با سالها تجربه درخشان می باشد.

خوشبختانه تا به امروز با عنایت خاص پروردگار و تلاش و کوشش هدفمند توانسته ایم ایده آل ترین و مدرن ترین محصولات را بدون هیچ گونه محدودیتی در اجرای انواع طرح ها با استفاده از جدیدترین ماشین آلات برش و همکاری با افراد متخصص و کارآزموده و تکیه بر تجربه چندین ساله مان با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت براساس سفارشات مشتریان عزیزمان تولید نموده و به آنها ارائه نماییم.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

گروه آذینگر از سال 1384 با همکاری متخصصان دکوراسیون داخلی و معماری شروع به فعالیت است. طی این سال‌ها، هدف ما در گروه آذینگر کسب رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت و با نازلترین قیمت است.

طراحی و اجرا

خدمات ارائه شده در گروه آذینگر، اعم از طراحی و اجرا در زمینه ساخت انواع محصولات مختلف مانند کابینت آشپزخانه، سرویس خواب ام دی اف، انواع میز اداری ما دی اف، میز ال سی دی، میز تلویزیون ام دی اف، مبلمان ام دی اف، کمد دیواری، جاکفشی می‌باشد. تمام محصولات تولید شده توسط ماشین‌آلات مجهز و همکاران متخصص تهیه می‌شود.

ارزش‌های گروه آذینگر

  • ارائه خدمات با کیفیت در تمام زمینه‌های دکوراسیون داخلی با حداقل هزینه
  • مشاوره رایگان
  • پشتیبانی محصولات تولید شده
  • کسب حداکثری رضایت مشتری

ما در آذینگر معتقد هستیم که مهم‌ترین ارزش، رضایت مشتری است و معرفی ما به دوستان و آشنایان است.

مراحل کاری گروه آذینگر

  • مشاوره حضوری یا تلفنی
  • ترسیم طرح اولیه به صورت سه بعدی
  • تایید نهایی طرح اولیه سه بعدی توسط مشتری
  • اجرای طرح نهایی
  • نصب پروژه در محل

شماره تماس: 09124611041

آدرس: تهران، پایین تر از میدان پونک خیابان گلزار یکم، پلاک ۳، واحد ۷

مطالب مرتبط :
کابینت آشپزخانهدکوراسیون آشپزخانهکابینتانواع کابینت آشپزخانهکابینت های ام دی افطراحی کابینت آشپزخانهطراحی دکوراسیون آشپزخانه

کابینت استوک آریاتهران کابینت

کابینت سازی ابوذر غربی
کابینت سازی ابوذر غربی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی ابوذر غربی تماس بگیرید.

کابینت سازی ولیعصر
کابینت سازی ولیعصر

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی ولیعصر تماس بگیرید.

کابینت سازی شبیری جی
کابینت سازی شبیری جی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی شبیری جی تماس بگیرید.

کابینت سازی شریعتی شمالی
کابینت سازی شریعتی شمالی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی شریعتی شمالی تماس بگیرید.

کابینت سازی فرمانیه
کابینت سازی فرمانیه

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی فرمانیه تماس بگیرید.

کابینت و دکوراسیون
کابینت و دکوراسیون

کابینت و دکوراسیونکابینت و دکوراسیونکابینت و دکوراسیونکابینت و دکابینت و دکوراسیونکابینت و دکوراسیونکابینت و دکوراسیونکابینت و دکوراسیونکابینت و دکوراسیونکوراسیون

کابینت سازی استاد معین
کابینت سازی استاد معین

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی استاد معین تماس بگیرید.

کابینت سازی زرکش
کابینت سازی زرکش

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی زرکش تماس بگیرید.

طراحی و دکوراسیون داخلی آذینگر

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !