نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

لنزینا

تخصصی شدن این مجموعه در زمینه دوربین های فیلمبرداری حرفه ای ، لوازم جانبی دوربین فیلمبرداری و بخصوص دوربین فیلمبرداری سونی به سال 1362 برمیگردد و باعث افتخار است که فروشگاه میلاد در زمره اولین و تخصصی ترین فروشگاه های دوربین های فیلمبرداری حرفه ای است.

لنزینا
لنزینا

خرید دوربین فیلمبرداری

تفاوتی ندارد که شما میخواهید یک دوربین فیلمبرداری حرفه ای بخرید یا یک دوربین معمولی ! باید به دقت دوربین مورد نظر خود را ارزیابی کنید و با سایر دوربین های مشابه مقایسه کنید. بدیهی است که قیمت نقش تعیین کننده ای در انتخاب شما خواهد داشت.

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری

  • به پارامترهای درج شده برای محصولات توجه کنید اما صرفا به آنها بسنده نکنید.
  • بهترین راه انتخاب برای خرید دوربین فیلمبرداری در دست گرفتن دوربین و تست آن است.
  • دوربین فیلمبرداری را در محیطهای گوناگون از نظر روشنایی آزمایش کنید.
  • مطمئنا دوربین فیلمبرداری برای تصویر برداری لحظه ای و سریع با دوربین فیلمبرداری مورد نیاز برای به تصویر کشیدن یک منظره زیبا متفاوت است.
  • گارانتی، گارانتی و گارانتی : از خرید دوربین های بدون ضمانتنامه خودداری کنید. از فروشگاه های معتبر خرید کنید. برای خرید دوربین های فیلمبرداری حرفه ای تا جای ممکن خرید آنلاین پرهیز کنید
  • بررسی کنید که آیا لوازم جانبی کالای مورد نظر در بازار موجود است یا خیر ؟
  • درباره نمایندگی های فروش تحقیق کنید و ببینید که آیا نمایندگی معتبری در شهر شما وجود دارد

خرید دوربین عکاسی

تقریبا خرید هر وسیله ای نیازمند بررسی و مطالعه است مگر آنکه از قبل با مراکز خرید معتبر آشنا باشید !

خرید دوربین عکاسی نیز کم و بیش ماشبه خرید دوربین فیلمبرداری است با این تفاوت که معمولا قیمت دوربین عکاسی نسبت به دوربین فیلمبرداری - که در یک سطح قرار دارند - پایینتر است.

راهنمای خرید دوربین عکاسی

لنزینا - فروشگاه میلاد - مطلبی جداگانه در مورد خرید دوربین عکاسی برای شما عزیزان در سایت قرار داده است که میتوانید از طریق پیوند فوقآنرا مطالعه نمایید.

درباره لنزینا بیشتر بدانید

لنزینا در واقع وب سایت رسمی و جدید فروشگاه میلاد است که بنا به دلایل فنی در سال 95 طراحی و منتشر شد.

هدف از طراحی لنزینا سهولت در جستجو و مقایسه بین محصولات و لوازم جانبی مرتبط با دوربین عکاسی و فیلمبرداری است. در لنزینا شما به راحتی میتوانید محصولات مورد نیاز خود را بیابید و به مقایسه آنها بپردازید.

ازدید کننده عزیز !

دست اندر کاران لنزینا تمامی سعی و تلاش خود را به کار برده اند تا محیطی کاربردی را برای شما فراهم آورند. بدون شک لنزینا به نظرات و راهنمایی شما عزیزان نیازمند است و به همین منظور در آینده ای نزدیگ بخش نظرات و پیشنهادات و همینطور پرسش و پاسخ فعال خواهد شد.

آدرس : خیابان جمهوری ، زیر پل حافظ ، پاساژ حافظ ، شماره ۳۵

تلفن فروشگاه لنزینا

تماس با لنزینا : 66726451

مطالب مرتبط :
دوربیندوربین فیلمبرداریدوربین عکاسیدوربین فیلمبرداری حرفه ایلنزیناخرید دوربینخرید دوربین عکاسیخرید دوربین فیلمبرداری

تعمیرات مبل ادرکنیمحصولات غذایی بیژن

ریدرRS232 مدل WBT--1370
ریدرRS232 مدل WBT--1370

مشخصات ریدر کارت مگنت 3 ترک RS232 مدل WBT--1370: کارت خوان WBT-1370 از استاندارد ISO7811/2 پشتیبانی می کند و توانایی خواندن هر سه track کارت های مغناطیسی را دارا می‌باشد ، همچنین از درگاه ارتباطی RS-232 برای برقراری ارتباط استفاده می‌کند.

فیش پرینتر زونریچ مدل AB-58 C
فیش پرینتر زونریچ مدل AB-58 C

مشخصات فیش پرینتر زونریچ مدل AB-58 C : AB-58Cیک پرینتر حرارتی با کیفیت از شرکت zonerich با درگاه های ارتباطی Serial,USB,IEEE1284,Ethernet می‌باشد که از سرعت چاپ 170mm/s بهره می‌برد.

ریدر Active مدل MR3001
ریدر Active مدل MR3001

مشخصات ریدر Active مدل MR3001 : MR3001 از کارت های UHF Active با فرکانس کاری 2.45GHZ پشتیبانی می کند که به طور هم زمان می تواند حدود 100 تگ را در شعاع تقریباً 20 متری خوانده و از درگاه های ارتباطی RS232 ، RS485 و LAN برای برقراری استفاده می کند.

ریبون C50
ریبون C50

مشخصات ریبون C50 : ریبون های DTC 550 در سه نوع 1 - K مشکی که دارای 1000 پنل می باشد . 2 - YMCK که دارای 100 پنل می باشد . 3 - لمینت طرح دار که دارای 2500 پنل می باشد .

جداکننده برقی تگ سنسورماتیک
جداکننده برقی تگ سنسورماتیک

جداکننده برقی تگ سنسورماتیک بصورت برقی این نوع تگ خاص را باز می کند. این نوع جداکننده به دو صورت توکار یا روکار برای صندوق فروش CHECK OUT طراحی شده اند.

ریبون HDP600
ریبون HDP600

مشخصات ریبون HDP600 : ریبون HDP600 در مدلهای 1- YMC 2- YMCKK 3- لمینت نوار چاپگر ID Fargo HDP600 نیز به عنوان نوار RGB چاپگر Fargo Electronics HDP600 شناخته شده است.

دوربین فیلمبرداری SONY PMW - 150
دوربین فیلمبرداری SONY PMW - 150

دوربین فیلم برداری Sony PMW-300K1 XDCAM این دوربین فیلم برداری سونی یکی از دوربین های خوب می باشد و یک محصول تقریبا جدید سونی به حساب امده است که جایگزین مناسبی میباشد برای دوربین فیلم برداری PMW-EX3 و توسط کمپانی سونی تولید شده است

چاپگر DTC-1000
چاپگر DTC-1000

روش چاپ چاپگر DTC-1000 : تصعید رنگ / رزین انتقال حرارتی وضوح چاپگر DTC-1000: تا 16.7 میلیون / 256 سایه در هر پیکسل سرعت چاپ چاپگر DTC-1000: 7 ثانیه در هر کارت (K)؛ 12 ثانیه در هر کارت (KO)؛ 24 ثانیه در هر کارت (YMCKO)؛ 31 ثانیه در هر کارت (YMCKOK *)

لنزینا

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !