نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

موسسه تداوم نسل سپید

استرالیا یک کشور مهاجر پذیر است. البته شرایط مهاجرت به استرالیا بسیار سخت است و لازمه آن داشتن شرایط ویژه ای میباشد. تخصص و تحصیلات مناسب با نیازهای استرالیا برای اخذ ویزی اسکیل ورکر و اخذ اقامت دائم استرالیا. در صورت واجد شرایط بودن شما، موسسه تداوم نسل سپید بهترین انتخاب شما خواهد بود.

موسسه تداوم نسل سپید
موسسه تداوم نسل سپید

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا روشهای گوناگونی دارد که بسیاری از متقاضیان، با شرایط و چگونگی پروسه آن آشنایی کافی ندارند و همین موضوع سبب میشود که در پروسه مهاجرت به استرالیا دچار مشکل شوند و هزینه های سنگینی را بدون کمترین نتیجه متحمل شوند!

متاسفانه و بدتر از آن اینکه بسیاری از افراد اقدام به مهاجرت از طریق روشهای غیر قانونی میکنند که این موضوع در بهترین شرایط نتیجه ای جز بازگشت به نقطه اول نخواهد داشت و به همین دلیل است که آگاهی از روشهای مختلف مهاجرت و موفقیت در کسب مجوز اقامت دائم استرالیا تنها از طریق مشاوره با کارشناسان با تجربه و فعال در زمینه مهاجرت استرالیا میسر خواهد بود.

موسسه تدام نسل سپید با متخصصین مجرب و رزومه درخشان ، انتخابی مناسب برای کسانی است که تمایل دارند از روشهای قانونی به استرالیا مهاجرت کنند.

روشهای مهاجرت استرالیا

قبل از هر چیز لازم است بدانید که مهاجرت به این کشور به هیچ وجه کار آسانی نخواهد بود و از هر روشی که بخواهید وارد این پروسه شوید مشکلات و شرایط پیچیده خود را دارد و بنابراین پیشنهاد میکنیم حتما و حتما با کسب آگاهی کامل در این مسیر قدم بردارید.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

ویزای اسکیل ورکر یا همان اخذ اقامت موقت و دائم استرالیا یکی از بهترین راه ها برای ورود به خاک استرالیا است. مطالب جامع و کاملی در وب سایت موسسه تداوم نسل سپید وجود دارد که با مطالعه آنها میتوانید اطلاعات خود را کامل نمایید.

همچنین وجود فرم ارزیابی آنلاین ویزای اسکیل ورکر استرالیا در وب سایت، یک روش بسیار آسان برای افرادی است که میخواهند بدانند که آیا شرایط مهاجرت به استرالیا را دارند یا خیر ! 

کلاسها و ساب کلاسهای متنوعی برای ویزای اسکیل ورکز استرالیا وجود دارد که ممکن است شما واجد شرایط یکی از آنها باشید !

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری استرالیا دارای دو نوع موقت و دائم است که توضیحات جامع و کاملی در رابطه با آنها شرح داده شده است. کافیست تا با مراجعه به سایت موسسه تداوم نسل سپید از شرایط آن آگاه شوید و یا بصورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری از متخصصین و کارشناسان این مجموعه مشاوره بگیرید.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا و کارآفرینی شرایط کاملا متفاوتی با ویزای اسکیل ورکر استرالیا دارد. متقاضی باید کمتر از 55 سال و دارایی معادل 800 هزار دلار استرالیا که قابلیت انتقال به خاک استرالیا را داشته باشد. سایر شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

اخذ ویزای توریستی

یکی دیگر از خدمات این مجموعه اخذ ویزای توریستی استرالیا است که به هیچ عنوان منجر به اقامت دائم در استرالیا نخواهد شد مگر با روشها و شرایط خارج از حیطه اداری که بندرت و با تحمل سختی ها و هزینه های گزاف صورت خواهد گرفت که با توجه به شرایط وضع شده توسط اداره مهاجرت استرالیا تقریبا غیر ممکن است.

بنابراین اکیدا توصیه میکنیم، اگر قصدی بجز گردشگری دارید ویزای توریستی راه حل مناسبی برای شما نخواهد بود !

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا یکی از انواع مختلف ویزای استرالیا است که برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته شده است و مانند سایر ویزاهای استرالیا شرایط و ضوابط خاص خود را دارد ! برای آگاهی بیشتر میتوانید به وب سایت این موسسه که آدرس آن در ذیل همین مطلب درج شده است مراجعه نمایید.

پناهندگی به استرالیا

یادآور شویم که موسسه تداوم نسل سپید کمترین فعالیتی در زمینه پناهندگی استرالیا ندارد و اکیدا توصیه میکنیم که به حرفهای سودجویان و قاچاقچیان انسان اعتماد نکنید. پناهندگی استرالیا یعنی بازی کردن با جان و حیثیت و مال خود.

برای درک بهتر موضوع کافیست تا اخبار مرتبط با پناهندگی استرالیا را مطالعه نمایید.

درباره تداوم نسل سپید

بارزترین مشخصه ی این موسسه در زمینه ی مهاجرت با توجه به بازخورد افراد و پرونده های مختلف که تجربه ی آشنایی و همکاری با موسسه ی ما را داشته اند احترام به حقوق فرد متقاضی (موکل) ،صداقت در گفتارو راهنمایی کارشناسانه مهاجرتی و پاسخگویی به کلیه ی سوالها و نیازهای پروسه ی مهاجرت در سریعترین زمانِ ممکن است.

موسسه تداوم نسل سپید با سالها تجربه موفق در زمینه ی اخذ ویزای اسکیل ورکر توانسته است با دقیق ترین و کاربردی ترین راه حل ها به متقاضیان (مهاجران)بسیاری کمک کند تا پرونده های خود را با موفقیت در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسانند و موفق به اخذ ویزای استرالیا (Australia) شوند.

موسسه تداوم نسل سپید در همه ی مراحل یک پرونده ی مهاجرتی از مرحله ی اول تا دریافت موفقیت آمیز ارزیابی از سازمان های مربوطه و اخذ اسپانسرشیپ از ایالتهای ممکن و ارسال پرونده به سازمان مهاجرت شما را در امر مهاجرت یاری می نماید.

اطلاعات تماس با موسسه تداوم نسل سپید

  • آدرس دفتر تهران : تهران ، گيشا (کوي نصر)، نبش خيابان سي و پنجم ،پلاک 348، واحد 9، طبقه ي سوم غربي .
  • تلفــن : 02188245257 - 02188244683 - 02186014870 - 02186014968
  • ايميل : info[at]tnsvisa.ir
  • اينستاگرام : @tnsvisa
  • وب سایت : tnsvisa.ir

ساعات کار موسسه

  • شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:30 تا 18:30
  • پنجشنبه ساعت 9:30 تا 13

مطالب مرتبط :
مهاجرت به استرالیامهاجرت استرالیاویزای استرالیاویزای توریستی استرالیامهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاریمهاجرت از طریق تخصصمهاجرت

صنایع غذایی هلیسااینورتر گستران

خرید ملک در دبی
خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی : خرید و فروش املاک در دبی ( مسکونی ، اداری ، تجاری ، تفریحی و گردشگری ) بصورت کاملا قانونی و صد در صد تضمینی همراه با تسهیلات ویژه بانکی ( نقد و اقساط ) با متراژهای مختلف

تور ازمیر
تور ازمیر

ازمیر بعد از استانبول و آنکارا بزرگترین شهر ترکیه است تور ازمیر به دلیل آب و هوای خوش و جاذبه های طبیعی و آتار تاریخی کهنی که دارد، مورد توجه بسیاری از گردشگران در سراسر جهان میباشد.

تور ترابزون
تور ترابزون

تور ترابزون در مقایسه با سایر تورهای ترکیه در سواحل دریای مدیترانه بسیار متفاوت است.مناظر طبیعی زیبا و بینظیر ترابزون تماشایی است.آب و هوای آن نیمه مرطوب و جنگلی است. هر ساله گردشگران بسیاری از سراسر جهان به این شهر سفر میکنند.

مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا
مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری - ویزای سرمایه گذاری استرالیا - یکی از روشهای مرسوم برای افرادی است که تمایل به کارآفرینی و فعالیتهای تجاری دارند. سریعترین و در عین حال مطمئن ترین روش برای اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا است که شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

اسسمنت استرالیا
اسسمنت استرالیا

پس از اخذ اسسمنت (ارزشیابی مدرک تحصیلی) پروسه اصلی ویزای اسکیل ورکر استرالیا به جریان خواهد افتاد. در این مرحله مدارک متقاضی برای اداره مهاجرت استرالیا ارسال میگردد. این مدارک بسته به نظر افسر پرونده مهاجرت متفاوت خواهد بود.

توتک سفر
توتک سفر

شرکت خدمات مسافرت هوایی ، گردشگری و جهانگردی توتک سفر با بهره گیری از کارشناسان و کادری مجرب آغاز نموده و آمادگی خویش را جهت ارائه خدمات گردشگری و مسافرتی اعلام میتماید.

تور استرالیا
تور استرالیا

تور استرالیا یکی از انتخاب‎های گردشگران حرفه ای است.جاذبه های توریستی فراوان، طبیعت بکر و دست نخورده، انواع جشنواره ها، اماکن مذهبی-فرهنگی، مرکز خرید بزرگ و زیاد و موارد بسیار دیگری وجود دارند که باعث میشود تور استرالیا طرفداران خاص خود را داشته باشد. آیا شما هم علاقمند به گردشگری در استرالیا هستید؟

تور آلانیا
تور آلانیا

تور آلانیا یکی از تورهای مورد توجه گردشگرانی است که قصد سفر به ترکیه را دارند. آب و هوای آلانیا در فصل بهار بسیار مطلوب و دلپذیر است و هر ساله تعداد قابل توجهی توریست برای گذران اوقات فراغت به این شهر سفر میکنند.

موسسه تداوم نسل سپید

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !