نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

نانوشیلد

عایق رطوبتی نانوشیلد برای استفاده در انواع آب بندی راه حلی مناسب و موثر با طول عمر بالا و 5 سال ضمانت با اجرا و کاربردی آسان است. محصولات نانوشیلد جهت آب بندی انواع سطوح بکار میرود: استخر، سونا و جکوزی، حوضچه و آبنما، دیوارهای برشی، کف سطوح آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، سطوح و کانالهای فلزی و ...

نانوشیلد
نانوشیلد

عایق رطوبتی نانوشیلد

عایق رطوبتی نانوشیلد در مقایسه با ایزوگام و قیرگونی و در کل عایق های رطوبتی سنتی تفاوت های زیادی دارند که به اختصار به برخی از این تفاوتها می پردازیم.

اجرای چند مرحله ای نانوشیلد

ایزوگام و قیرگونی به صورت یکپارچه اجرا می شوند در صورتی که عایق رطوبتی نانوشیلد می تواند در چندین مرحله اجرا گردد و هیچ محدودیت زمانی ندارد.

مزایای اجرای نانوشیلد در مقایسه با عایق های سنتی

در حین اجرای استخر ، جکوزی ، دیوارهای برشی ، سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه ها و بام و ... ابتدا می توان دیوارها را به همراه 10 الی 20 سانتی متر از کف عایق رطوبتی نمود و سپس کاشی و یا سنگ دیواره ها ، عایق رطوبتی کف اجرا گردد در این روش استاد کار روی عایق کف راه نمی رود و ریزش مصالح باعث سوراخ شدن عایق کف نمی شود.

در مقاطعی که سیمانکاری به فریم فلزی درب ها چسبیده در صورت قیرگونی و ایزوگام به سختی می توان چارچوب درب را نصب کرد در صورتی که ضخامت محصولات نانوشیلد کم است و درضمن در فصل گرما مثل قیرگونی و یا ایزوگام کاشی و چارچوب درب را کثیف نمی کند.

در عملیات آب بندی با ایزوگام و یا قیرگونی گوشه های دیوار (محل اتصال دو دیوار و یا کف و دیوار به صورت گرد در می آید و باعث می شود ضخامت ملات کاشی یا سرامیک کف زیاد شود در صورتی که عایق های رطوبتی نانوشیلد می تواند به صورت تیز تیز در گوشه ها اجرا گردد. و ضخامت ملات کاشی کم میشود.این مشکل در جاهایی که لوله های تاسیسات مکانیکی و برقی از دیوار بیرون هستند دو چندان می شود که با استفاده از نانوشیلد این مشکل مرتفع می شود. 

ایزوگام و قیرگونی در فصول گرم و یا مقاطعی که از روی کانال هوایی گرم یا لوله های گرم عبور کرده روان می شود و از محل اتصال کاشی و فریم فلزی بیرون می آید و در عین اینکه محیط را کثیف می کند آب بندی را هم از بین می رود.

چسبندگی سطحی عایق های نانوشیلد

روی ایزوگام و قیرگونی نمی توان سطوح گچی ، سیمانی و ...به علت اینکه قابلیت چسبندگی ندارند اجرا کرد ولی در مورد محصولات نانوشیلد این چنین نیست

محصولات نانوشیلد

نانوشیلد طیف وسیعی از عایق های رطوبتی را برای مصارف گوناگون و متنوع تولید میکند که برای آب بندی تمامی طرح های ساختمانی و عمرانی کاربرد دارد. شما میتوانید محصولات نانوشیلد را از طریق وب سایت رسمی این شرکت ملاحظه نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایید.

اطلاعات تماس

وب سایت : nanoshield.ir

تلفــن : 44850256 - 88580486  

دورنما : 44850257

آدرس دفتر مرکزی : تهران،خیابان جنت آباد،بزرگراه آبشناسان،خیابان شقایق،خیابان بنفشه،کوچه دوم،پلاک 2

کدپستی:783 1477983

آدرس دفتر فروش و انبار: خیابان هاشمی بعد از کارون نبش بن بست مرتضایی پلاک1

آدرس دفتر فروش بازار آهن: بازار آهن بزرگ شادآباد، مجتمع هفده شهریور، مجتمع پارسیان، بلوک آذر، پلاک 69

تلفن تماس: 66193976- 66193958- 66671748

شماره فکس:66671790

کارشناس فروش : 09104981090

مطالب مرتبط :
عایق رطوبتیعایق رطوبتی مایععایق رطوبتی نانوبهترین عایق رطوبتیعایق رطوبتی استخرعایق رطوبتی بامرنگ ضد آب نمانانوشیلدکناف ضد آبآب بندی

رویه کوبی مبل استقبالماشین سازی ممتاز

عایق رطوبتی بام
عایق رطوبتی بام

محصولی است تک جزئی برای ایزولاسیون بام ( Roof coating ) شامل لاتکس آکریلیک و پودر ارگانومنیرال برنگ سفید که به حالت غلیظ عسل مانند به رنگ سفید میباشد که با قلم مو رنگ پلاستیک و یا توسط ایرلس و کنیتکس پاش قابل اجرا روی بام است.

عایق رطوبتی پلیمری
عایق رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی پلیمری نانوشیلد : محصولاتی متنوع و برای انواع مصارف ساختمانی، استخر، تاسیسات دریابیی و سد ها با ضمانت 5 تا ده ساله و بالاترین استاندارد جهانی

پروفیل گالوانیزه
پروفیل گالوانیزه

تولید و فروش انواع پروفیل گالوانیزه در ضخامتهای مختلف ( بسته ای و شاخه ای ) با قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا توسط آریونما.

عایق کولر آبی
عایق کولر آبی

کولرهای آبی همیشه با مشکل نشتی آب از کف کولر، سوراخ شدن و زنگ زدگی کف کولر مواجه هستند. که این مسئله منجر به کاهش کارایی کولر آبی، کاهش عمر پوشال هاو مصرف بیشتر برق می شود. عایق رطوبتی نانوشیلد مخصوص کف کولر موجب آب بندی کف کولر آبی می شود و از بروز تمامی این مشکلات جلوگیری می نماید.

مشارکت در ساخت
مشارکت در ساخت

شرکت سازه سازان یزدان پاک با توجه به نیاز شهروندان عزیز در جهت نوسازی ساختمان های فرسوده اقدام به سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت مینماید.با توجه به اینکه خرید و فروش مسکن در رکود بوده، این شرکت با بهره وری از متد جدید سعی در ایجاد شرایطی کرده که مالکان محترم ازساختمانی مدرن با سود خوب بهرمند شوند.

مشارکت در ساخت گیشا
مشارکت در ساخت گیشا

مشارکت در ساخت یکی از راههایی است که مالکان محترم جهت نوسازی ساختمان های خود اعم از مسکونی، تجاری و اداری و ... میباشد.

عایق رطوبتی استخر
عایق رطوبتی استخر

نانوپول بهترین و مناسبترین عایق برای آب‎بندی استخرهای بزرگ و کوچک، حوضچه و آبنما با کارآیی و عملکرد بسیار بالا- نانوپول را میتوان با کنیتکس پاش یا قلم موی رنگ پلاستیک اجرا کرد!

رنگ اکریلیک داخلی
رنگ اکریلیک داخلی

رنگ اکریلیک نسل جدید رنگ های ساختمانی می باشد که مزایای بسیاری نسبت به رنگ های روغنی و پلاستیک دارد. تولید این رنگ ها با تکنولوژی جدید موجب برطرف کردن ایرادات رنگ های سنتی شده است. در نتیجه طرفداران رنگ اکریلیک روزانه در حال افزایش می باشند. از مهمترین مزایای آن بی بو و غیر سمی بودن این رنگ است.

نانوشیلد

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !