نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

پوشاک ورزشی نعیمی

تولیدی پوشاک ورزشی نعیمی با بیش از 40 سال تجربه و مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا با تنوع در طراحی و تولید یکی از معتبرترین برندهای تولیدی لباس ورزشی در کشور است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی به بازار البسه ورزشی کشور ارائه مینماید.

پوشاک ورزشی نعیمی
پوشاک ورزشی نعیمی

شرکت تولیدی پوشاک ورزشی نعیمی با بیش از 40 سال تجربه در زمینه تولید پوشاک و تجهیزات ورزشی یکی از برندهای مطرح کشور در بازار البسه ورزشی است. برخورداری از تجهیزات مدرن دوزندگی و چاپ و آشنایی با متد روز دنیا در زمینه طراحی و تولید، پوشاک ورزشی نعیمی را به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان لباس ورزشی مبدل ساخته است.

محصولات این شرکت دربازارهای مطرح ایران و تهران از جمله منیریه تهران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و افتخار میکنیم که توانسته ایم کیفیت بالا را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مصرف کنندگان نهایی قرار دهیم.

یکی از ویژگیهای ممتاز تولیدی لباس ورزشی نعیمی توزیع مناسب و بدون واسطه محصولات به فروشگاه های سراسر کشور است. افتتاح فروشگاه نعیمی در میدان منیریه تهران در راستای ارتباط بیشتر با مشتریان نهایی از جمله اقدامات موثر برای ارتقاء سطح کیفی محصولات است.

تلفن : 66497425

واتس آپ : 09202897250 

مطالب مرتبط :
تولیدی پوشاک ورزشیست فوتباللباس کامل فوتبالکیت والیبالنعیمی اسپرتخرید کیت ورزشیتولید کننده پوشاک ورزشی

گروه پلیرست اسپرت

کیت فوتبال
کیت فوتبال

سفارش آنلاین کیت فوتبال ( ست کامل لباس فوتبال ) با نام و شماره دلخواه بصورت عمده با قیمت بسیار مناسب و کیفیت استثنایی. کیت فوتبال با طرح و رنگ دلخواه خود را در فروشگاه آنلاین رست اسپرت سفارش دهید و در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمائید.

پوشاک ورزشی نعیمی

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !