نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

کابینت آکس

گروه دکوراسیون کابینت آکس، با بهره مندی از دانش هنری و صنعتی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و استفاده از بهترین متریال، آماده اجرای انواع دکوراسیون چوبی آشپزخانه، کمد دیواری و ... میباشد.

کابینت آکس
کابینت آکس

گروه دکوراسیون کابینت آکس

دکوراسیون کابینت آکس مفتخر است که از سال ۱۳۸۳تا به امروز با بهره مندی از دانش هنری و صنعتی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در خدمت شما عزیزان باشد.

محدوده فعالیت کابینت آکس طراحی، ساخت و اجرا با متریال های چوب و ام دی اف و دیگر مشتقات آنها میباشد، که با بهره گیری از این نوع متریال ها توانسته در زمینه ساخت مصنوعات چوبی اعم از کابینت آشپزخانه ، کمد دیواری ، سرویس خواب بزرگسال کودک و نوجوان ، دکوراسیون تی وی روم ، میز های تلویزیون طرح ها و مدل های فراوانی را طراحی و اجرا کند که برخی از این نمونه کار ها در سایت کابینت آکس برای شما عزیزان قابل مشاهده میباشد.

کابینت آکس در خصوص بخش ساخت و تولید محصولات خود اقدام به بهره گیری از نیروی های مجرب و متخصص و بکارگیری از ماشین آلات بروز و پیشرفته نموده تا در نهایت سفارشات مشتریان را با بالاترین کیفیت ممکن و پایین ترین قیمت تمام شده و همچنین کوتاه ترین زمان ممکن ارائه کند.

از ویژگی های کابینت آکس طراحی و اجرای سفارشات بر اساس سلیقه، نیاز و پلان مشتریان انجام میشود و این بدان معنی میباشد که صفر تا صد سفارشات از متریال ها رنگ ها سایز ها تا انتخاب یراق آلات با توجه به سلیقه مشتری صورت میپذیرد و مشتریان امکان دستبردن در تک تک اجزا و پارامتر های سفارشات خود را دارند و هیچ محصولی بصورت آماده و حاضری نداشته و توصیه نمیکند و این امری مهم است که هر دکوراسیون خانگی و اداری بر اساس سلیقه فرد و خانواده طراحی و اجرا شود تا کمک شایانی بر حفظ آرامش و افزایش روحیه مثبت در افراد مصرف کننده داشته باشد.

لازم بذکر است که عرض کنیم کابینت آکس تا به امروز قادر بوده بیش از ۴۳۰ نمونه کار و پروژه را به اتمام برساند که تصاویر تعدادی از آنها در دسترس میباشد که در این سایت برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

امید است با بالابردن سطح تجربیات و دانش خود و حمایت های شما عزیزان روز به روز شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه صنعت و هنر کشور عزیزمان باشیم.

شماره تماس :۴۹ ۷۷ ۲۳۱ ۰۹۱۲ - ۷۴ ۸۳۵ ۵۴ ۰۹۱۲

مطالب مرتبط :
کابینت آشپزخانهدکوراسیون آشپزخانهکابینتانواع کابینت آشپزخانهکابینت های ام دی افطراحی کابینت آشپزخانهطراحی دکوراسیون آشپزخانه

شرکت کابینت آشپزخانه گرندکابینت استوک آریا

کابینت سازی دولت
کابینت سازی دولت

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی دولت تماس بگیرید.

کابینت سازی اتوبان آزادگان
کابینت سازی اتوبان آزادگان

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی اتوبان آزادگان تماس بگیرید.

کابینت سازی مجیدیه
کابینت سازی مجیدیه

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی مجیدیه تماس بگیرید.

کابینت سازی نازی آباد
کابینت سازی نازی آباد

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی نازی آباد تماس بگیرید.

کابینت سازی قصر فیروزه
کابینت سازی قصر فیروزه

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی قصر فیروزه تماس بگیرید.

کابینت سازی حر
کابینت سازی حر

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی حر تماس بگیرید.

کابینت سازی کارون شمالی
کابینت سازی کارون شمالی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی کارون شمالی تماس بگیرید.

کابینت سازی فرحزاد
کابینت سازی فرحزاد

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی فرحزاد تماس بگیرید.

کابینت آکس

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !