نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

کابینت آکس

گروه دکوراسیون کابینت آکس، با بهره مندی از دانش هنری و صنعتی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و استفاده از بهترین متریال، آماده اجرای انواع دکوراسیون چوبی آشپزخانه، کمد دیواری و ... میباشد.

کابینت آکس
کابینت آکس

گروه دکوراسیون کابینت آکس

دکوراسیون کابینت آکس مفتخر است که از سال ۱۳۸۳تا به امروز با بهره مندی از دانش هنری و صنعتی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در خدمت شما عزیزان باشد.

محدوده فعالیت کابینت آکس طراحی، ساخت و اجرا با متریال های چوب و ام دی اف و دیگر مشتقات آنها میباشد، که با بهره گیری از این نوع متریال ها توانسته در زمینه ساخت مصنوعات چوبی اعم از کابینت آشپزخانه ، کمد دیواری ، سرویس خواب بزرگسال کودک و نوجوان ، دکوراسیون تی وی روم ، میز های تلویزیون طرح ها و مدل های فراوانی را طراحی و اجرا کند که برخی از این نمونه کار ها در سایت کابینت آکس برای شما عزیزان قابل مشاهده میباشد.

کابینت آکس در خصوص بخش ساخت و تولید محصولات خود اقدام به بهره گیری از نیروی های مجرب و متخصص و بکارگیری از ماشین آلات بروز و پیشرفته نموده تا در نهایت سفارشات مشتریان را با بالاترین کیفیت ممکن و پایین ترین قیمت تمام شده و همچنین کوتاه ترین زمان ممکن ارائه کند.

از ویژگی های کابینت آکس طراحی و اجرای سفارشات بر اساس سلیقه، نیاز و پلان مشتریان انجام میشود و این بدان معنی میباشد که صفر تا صد سفارشات از متریال ها رنگ ها سایز ها تا انتخاب یراق آلات با توجه به سلیقه مشتری صورت میپذیرد و مشتریان امکان دستبردن در تک تک اجزا و پارامتر های سفارشات خود را دارند و هیچ محصولی بصورت آماده و حاضری نداشته و توصیه نمیکند و این امری مهم است که هر دکوراسیون خانگی و اداری بر اساس سلیقه فرد و خانواده طراحی و اجرا شود تا کمک شایانی بر حفظ آرامش و افزایش روحیه مثبت در افراد مصرف کننده داشته باشد.

لازم بذکر است که عرض کنیم کابینت آکس تا به امروز قادر بوده بیش از ۴۳۰ نمونه کار و پروژه را به اتمام برساند که تصاویر تعدادی از آنها در دسترس میباشد که در این سایت برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

امید است با بالابردن سطح تجربیات و دانش خود و حمایت های شما عزیزان روز به روز شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه صنعت و هنر کشور عزیزمان باشیم.

شماره تماس :۴۹ ۷۷ ۲۳۱ ۰۹۱۲ - ۷۴ ۸۳۵ ۵۴ ۰۹۱۲

مطالب مرتبط :
کابینت آشپزخانهدکوراسیون آشپزخانهکابینتانواع کابینت آشپزخانهکابینت های ام دی افطراحی کابینت آشپزخانهطراحی دکوراسیون آشپزخانه

شرکت کابینت آشپزخانه گرندکابینت استوک آریا

کابینت سازی افراسیابی شمالی
کابینت سازی افراسیابی شمالی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی افراسیابی شمالی تماس بگیرید.

کابینت سازی دیلمان
کابینت سازی دیلمان

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی دیلمان تماس بگیرید.

کابینت سازی یوسف آباد
کابینت سازی یوسف آباد

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی یوسف آباد تماس بگیرید.

کابینت سازی ابوذر غربی
کابینت سازی ابوذر غربی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی ابوذر غربی تماس بگیرید.

کابینت سازی شهرک اکباتان
کابینت سازی شهرک اکباتان

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی شهرک اکباتان تماس بگیرید.

کابینت سازی کاشان
کابینت سازی کاشان

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی کاشان تماس بگیرید.

کابینت سازی افسریه شمالی
کابینت سازی افسریه شمالی

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی افسریه شمالی تماس بگیرید.

کابینت سازی منطقه 5 تهران
کابینت سازی منطقه 5 تهران

آشپزخانه ای مدرن و زیبا با دسترسی مناسب به لوازم و امکانات آن میتواند آَشپزی را بسیار لذت بخش و آسان کند.لذا کابینت و دکوراسیون آشپزخانه، همواره اهمیت بسیاری داشته است. برای بهترین طراحی و نصب کابینت آشپزخانه، با کابینت سازی منطقه 5 تهران تماس بگیرید.

کابینت آکس

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !