نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

اسسمنت استرالیا

پس از اخذ اسسمنت (ارزشیابی مدرک تحصیلی) پروسه اصلی ویزای اسکیل ورکر استرالیا به جریان خواهد افتاد. در این مرحله مدارک متقاضی برای اداره مهاجرت استرالیا ارسال میگردد. این مدارک بسته به نظر افسر پرونده مهاجرت متفاوت خواهد بود.

اسسمنت استرالیا
اسسمنت استرالیا

اسسمنت چیست ؟

ارزشیابی مدرک تحصیلی در پروسه ارزیابی شرایط اخذ ویزا و اقامت اسسمنت نام دارد.

بعد از دریافت جواب مثبت ارزشیابی مدرک تحصیلی (Assessment) لیست مدارک پروسه ی بعدی به متقاضی ارائه می شود که در جواب ارزشیابی علاوه بر امتیاز مدرک تحصیلی ما از امتیاز سابقه کاری متقاضی آگاه می شویم زیرا گاهی بخشی از سابقه کار ارائه شده توسط متقاضی به دلایلی از سوی سازمان ارزیابی کننده رد شده و پذیرفته نمی شود. در این مرحله در صورت متاهل بودن و یا فرزند داشتن متقاضی باید مدارک همسر و فرزند هم که شامل مدارک شناسایی، تحصیلی و کاری می باشد، ترجمه ی رسمی شده و به پرونده ی متقاضی اضافه شود که ما می توانیم در صورت تمایل کار ترجمه ی مدارک شما را با دارالترجمه های معتبر و مورد تایید دادگستری انجام دهیم. بعد از تکمیل و ترجمه ی مدارک و ارائه ی مدرک آیلتس (چنانچه در مرحله ی اول آیلتس ارائه نشده باشد) پرونده ی مهاجرتی در سازمان EOI ثبت می شود که در صورت نیاز پرونده، هماهنگی های لازم با ایالت های استرالیا برای اخذ اسپانسر شیپ انجام می شود و بعد از حدود یک ماه دعوتنامه (Invitation) برای لاج پرونده در اداره ی مهاجرت برای شما می آید. 

اولویتهای دریافت دعوتنامه

  • متقاضیانی که از امتیاز بالاتری برخوردار هستند (بالاتر از حد نصاب )
  • متقاضیانی که با امتیاز برابر ،سطح زبان انگلیسی آنها بالاتر و نمره ی مدرک زبان آنها بیشتر است.
  • سایر متقاضیان که حداقل امتیاز (حد نصاب) را دارند

منبع : موسسه تداوم نسل سپید - مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا

مطالب مرتبط :
اسسمنت استرالیامهاجرت به استرالیاویزای استرالیااقامت استرالیاارزیابی استرالیاتدام نسل سپید

اواپراتور آبیخدمات نظافت سعادت آباد

شرکت مسافرتی توتک سفر
شرکت مسافرتی توتک سفر

شرکت خدمات مسافرت هوایی ، گردشگری و جهانگردی توتک سفر با بهره گیری از کارشناسان و کادری مجرب آغاز نموده و آمادگی خویش را جهت ارائه خدمات گردشگری و مسافرتی اعلام میتماید.

هانی بال
هانی بال

آژانس هانی بال با تجربه ای 18 مجری بهترین تورهای گردشگری، نمایشگاهی، سمینار، همایشهای بین المللی و ورزشی داخلی و خارجی و همچنین متخصص در اخذ ویزای انگلستان میباشد.

ققنوس
ققنوس

آژانس مسافرتی ققنوس بیش از ۴۰ سال است که به صورت تخصصی مجری مستقیم برگزاری انواع تور های گروهی فرهنگی، سیاحتی و گردشگری است. آژانس ققنوس هر ساله بیش از ۱۵۰ تور گوناگون برگزار می کند و سالانه هزاران مسافر را به مقاصد گردشگری جهان اعزام کرده است.

آمادای
آمادای

آمادای سفر، برگزار کننده بهترین تورهای بالی – استانبول – آنتالیا می باشد. آمادای یکی از بزرگترین برگزارکنندگان چارترهای سالانه و فصلی در تابستان و نوروز می باشد. سفر خود را با آمادای تجربه کنید.

مارال
مارال

آژانس مسافرتی مارال با کارکنان و پرسنل حرفه ای و علاقمند به صنعت گردشگری، فعالیتها و خدمات مسافرتی خود میکوشد تا رزرو بهترین مناسبترین تورها ، هتل ها و بلیط هواپیما و ... خاطره خوشی را برای شما عزیزان رقم بزند.

مانلی پرواز پایتخت
مانلی پرواز پایتخت

آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت مجری بهترین تورهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب - ارائه دهنده خدمات ویزا، رزرو بلیط، هتل و تور های اقساطی

نگين پرواز پارس
نگين پرواز پارس

شرکت نگین پرواز پارس با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در زمینه ارائه خدمات مسافرت هوایی و برگزاری تورهای داخلی و خارجی به منظور ارائه خلاقانه خدمات گردشگری و مسافرتی تاسیس شد.

طاهاگشت
طاهاگشت

شرکت طاهاگشت بیش از 20 سال است که برگزار کننده انواع تورهای داخلی و خارجی میباشد و با قوی ترین زیر ساخت ها و نیز بالاترین استانداردهای صنعت گردشگری تلاش می کند تا رضایت شما عزیزان را برای داشتن سفری خوش جلب نماید.

اسسمنت استرالیا

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !