نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

باربری و حمل پیانو

پیانو‎ها یک وسیله حساس و معمولا گرانقیمت هستند که برای جابجایی آنها نیاز به کارگران خبره و حرفه ای خواهید داشت. نشان سپید یاس راهنمای شما در انتخاب بهترین شرکت حمل پیانو خواهد بود !

باربری و حمل پیانو
باربری و حمل پیانو

بدون نگرانی و استرس حمل پیانو های خود را به یک شرکت متخصص و حرفه‎ای سپرده تا پیانوی شما سالم و بدون خسارت به مقصد برساند !

هزینه حمل پیانو

  • وزن : هر چه دستگاه بزرگتر و سنگینتر باشد معمولا هزینه بیشتری را شامل میشود
  • قیمت دستگاه : دستگاه های قدیمی و گرانبها با دلیلی که توضیح داده شد دارای بیمه نامه و هزینه حمل بیشتری خواهند بود
  • تعداد طبقات : کاملا طبیعی است که هر چه تعداد طبقات جابجایی بیشتر باشد هزینه حمل پیانو بیشتر خواهد بود
  • شرایط جابجایی : استفاده از آسانسور، راه پله های تنگ یا باز و ... نیز میتواند در تخمین هزینه نقش داشته باشند

معرفی بهترین شرکتهای حمل پیانو

اتوبار هدف بار تهران

حمل پیانو با برترین و مجربترین شرکت باربری تهران - 100% تضمینی و با تعرفه ارزان

اتوبار طلایی تهران

حمل پیانو با قیمت مناسب : حمل و جابجایی انواع وسایل سنگین و حساس نظیر پیانو با قیمت مناسب و با دقت و حساسیت بسیار بالا توسط اتوبار و باربری طلایی تهران انجام میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای اتوبار طلایی تهران تماس حاصل نمایید.

باربری کاج تهران

اتوبار کاج جهت حمل و نقل و باربری پیانو کادری مجرب از کارگران و پرسنل بسته بندی پیانو را در اختیار دارد. کیفیت بالا، تضمین وسیله حمل شونده و قیمت مناسب.

باربری VIP

حمل و جابجایی انواع پیانو با بهترین بسته بندی همراه با کادر مجرب و متخصص حمل پیانو در تهران.

مطالب مرتبط :
حمل پیانوباربری پیانوجابجایی پیانوباربری تخصصی پیانوحمل تخصصی پیانه

کارگر باربریوانت بار تلفنی تهران

اتوبار هدف بار
اتوبار هدف بار

باربری هدف بار تهران به عنوان یکی از شرکتهای حمل و نقل شهری و اتوبار در تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه میباشد و تحت نظارت کامل باربری بزرگ شمیرانات تهران فعالیت مینماید. هدف ما در این مجموعه توسعه و گسترش خدمات به کلیه نقاط تهران همراه با حفظ کیفیت و رعایت تمامی اصول حرفه ای و مشتری مداری است.

ظریف بار
ظریف بار

یکی از مسائلی که امروزه با آن روبرو هستیم ، حمل وسایل منزل در هنگام جابجایی خانه میباشد. پیدا کردن اتوبار که خدمات خوب باربری ارائه دهد، در صورت آشنا نبودن با باربری ظریف بار، کار سختی است.

باربری وطن
باربری وطن

باربری وطن یکی از بزرگترین شرکت‎های حمل و نقل و باربری بین شهری است که دفاتر و شعبات متعددی در سراسر کشور دارد و بطور روزانه حجم بسیار زیادی بار از بارهای بزرگ تا خرده بار و سربار را به حمل و به مقصد میرساند.

باربری جهانگیر
باربری جهانگیر

بازدید کننده گرامی لطفا دقت نمایید! جهت برقرای تماس با شرکت باربری جهانگیر فقط با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس بگیرید.سایر شماره تلفنهای مندرج در این وب سایت ارتباطی با باربری جهانگیر ندارد. لطفا سایر خطوط را اشغال نفرمایید/

باربری VIP
باربری VIP

شرکت حمل و نقل و باربری VIP تهران با بیش از 30 سال تجربه آماده ارائه برترین سرویس باربری شهری به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. با ما تماس بگیرید تا تفاوت در خدمات را احساس کنید

باربری شاهین
باربری شاهین

بازدید کننده گرامی لطفا دقت نمایید! جهت برقرای تماس با شرکت باربری شاهین فقط با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس بگیرید و از تماس با سایر شماره تلفن های مندرج در این وب سایت خودداری نمایید

اتوبار تکبار تهران
اتوبار تکبار تهران

بهترین سرویس اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل و اداری با قیمت ارزان و مناسب و کیفیت عالی را از اتوبار تکبار تهران بخواهید . خدمات باربری و اسباب کشی در تهران با سریعترین متدهای روز دنیا و تجهیزات کامل اسباب کشی

باربری پیام شمس
باربری پیام شمس

بازدید کننده گرامی لطفا دقت نمایید! جهت تماس با باربری پیام شمس فقط با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس بگیرید. سایر شماره تلفنهای مندرج در سایت ارتباطی با باربری پیام شمس ندارند.

باربری و حمل پیانو

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !