نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

زیتون هلیسا

شور زیتون یک محصول غذایی فرآوری شده و لذیذ با طرفداران بیشمار در سراسر دنیا است. زیتون شور هلیسا با بالاترین استانداردهای بین المللی یک محصول بینظیر و یک چاشنی عالی برای سفره های شماست

زیتون هلیسا
زیتون هلیسا

زیتون شور هلیسا

زیتون یک چاشنی لذیذ و طعم دهنده خوشمزه برای بسیاری از غذاهاست. وجود زیتون به عنوان چاشنی و یا در برخی از غذاها نظیر انواع پیتزا و ... امروزه متداول است.

شور زیتون هلیسا یک چاشنی عالی برای طرفداران این ماده غذایی منحصر به فرد است. شور زیتون صادراتی هلیسا به عنوان یک محصول غذایی بی رقیب به بسیاری از کشورها از جمله عراق و سایر کشور های خاورمیانه صادر میشود و طرفداران بسیاری دارد.

زیتون صادراتی هلیسا دستچینی از بهترین زیتون های باغ های شمال ایران انتخابی شایسته و گزینه ی اول سفره ایرانی

مطالب مرتبط :
صادرات زیتونزیتون صادراتیصادرات شور زیتونصادرات زیتون شورزیتون شورشور زیتونهلیسا

رب صادراتی هلیساتعمیر مبل شهرآرا

صنایع غذایی مانا
صنایع غذایی مانا

گروه صنایع غذایی مانا از سال 1358 در شهرک صنعتی سیمین دشت در زمینی به مساحت 6000 مترمربع آغاز به کار کرد و پس از آن کارخانه ماکارونی خود را در سال 1369 در شهر صنعتی هشتگرد که دارای مساحت 3 هکتار با زیر بنای 18000 متر مربع است با هدف تولید محصولات متنوع و مطابق ذائقه ایرانی راه اندازی کرد.

محصولات غذایی دلوسه
محصولات غذایی دلوسه

شرکت تولیدی آسیاب طلایی آمل با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان در تولید انواع سس های غذایی سرد و گرم وظیفه تولید و تامین محصولات غذایی متنوع در جهت افزایش رضایت مشتریان همچنین توسعه صنعت فرآورده های غذایی کشور را به عهده دارد.

محصولات غذایی سحر
محصولات غذایی سحر

شرکت صنایع غذایی سحر، تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین انواع مواد غذایی کنسرو شده و بسته بندی شده برپایه محصولات کشاورزی با هدف تأمین بهداشت و سلامت جامع میباشد.

شرکت لبنیات کاله
شرکت لبنیات کاله

شرکت لبنیات کاله، تولید کننده فراورده‌های لبنی مانند انواع شیر به همراه مکمل‌های آن، کره، پنیر، ماست، دوغ و همچنین بزرگ‌ ترین واحد صادرکننده فراورده‌های لبنی ایران میباشد.

صنایع غذایی هلیسا
صنایع غذایی هلیسا

هلیسا یک برند معتبر در ایران و کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس است که بخش قابل توجهی از بازار محصولات غذایی را به خود اختصاص داده است و این امر میسر نمیگردد مگر با کشف و شناسایی ضائقه مشتریان نهایی در اقسی نقاط دنیا و تحقیقات میدانی در جهت افزایش سطح سلامت و بهداشت و کیفیت محصولات غذایی هلیسا

محصولات غذایی بیژن
محصولات غذایی بیژن

به عنوان پیشگام در صنعت غذا، ما بر این باوریم که باید تمام نیروی خود را به تأمین سلامت و بهداشت جامعه اختصاص دهیم. بیژن خود را به انجام کارهایی متعهد می سازد تا با رشد مداوم، برای اجتماع، مصرف کنندگان، مشتریان، کارکنان و سهامداران مفید واقع گردد.این رشد در چهارچوب اصولی اخلاقی و عملی گنجانده شده است

محصولات غذایی فامیلا
محصولات غذایی فامیلا

فامیلا تولید کننده محصولات غذایی بهداشتی و با کیفیت همچون روغن خوراکی، رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، حبوبات و ... - فامیلا حامی و پشتیبان سلامت خانواده و جامعه

تک ‏ماکارون
تک ‏ماکارون

شرکت تک ‏ماکارون با تکیه بر نزدیک به دو دهه تجربه و بهره‏ گیری از فن آوری روز دنیا و نیروی انسانی متخصص و با درنظر گرفتن اصول و قوانین حاکم بر صنعت غذا، تولیدکنندهٔ محصولات غذایی بر پایهٔ آرد میبابشد.

زیتون هلیسا

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !