نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

طلا کاری مبل

طلا کاری مبل با رنگ طلایی مبل بسیار متفاوت است، روش کار و اجرا، هزینه و دستمزد متفاوتی دارد همانطور که طلا کاری مبل جلای طلایی ودرخشانی را برای مبل شما به ارمغان خواهد آورد. طلا کاری مبل خود را به بهترین و ماهرترین تعمیرات مبل تهران بسپارید !

طلا کاری مبل
طلا کاری مبل

طلاکاری مبلمان یعنی چه؟

استفاده از ورق طلا بجای رنگ کاری مبلمان طرفداران بسیاری دارد. از روکش طلا معمولا برای مبل استیل و کلاسیک استفاده میشود اما میتوان برخی از مدلهای مبل راحتی را که قسمتهای چوبی دارند با ورق طلا تزئین کرد. در طلا کاری مبل ورقهای فلزی ظریف (بسیار نازک) و عمدتا طلایی را با چسب های مخصوص بر روی قسمتهای چوبی مبل با مهارت میچسبانند و باید بدانیم که زیبایی این دست از مبلمان تفاوت بسیار زیادی با مبلهای طلایی رنگ دارد.

رنگ‎کاری مبلمان با رنگ طلایی و لایه محافظ یکی از انواع رنگهای چوب است که زیبایی خاص خود را دارد اما مبلی که با این روش رنگ کاری شده است پس از مدتی کدر شده و جلا و زیبایی روزهای اولیه خود را از دست میدهد.

اگر قبلا نمونه هایی از مبلمان طلا کاری شده را دیده باشید احتمالا شیفته زیبایی آن خواهید شد و مطالب زیر برای شما قابل درک خواهد بود.

لایه های نازک ورق ها با دقت و به چسب ویژه ای بر روی چوب قرار داده میشوند و این کار تا جایی ادامه پیدا میکند که یکپارچگی و جلای یکنواخت طلایی رنگ بر روی مبل ظاهر شود. ورق های نازک طلایی رنگ بصورت چند لایه روی هم قرار میگیرند و تمامی تزئینات چوبی مبل را پوشش میدهند. تصویر زیر نمایی نزدیک از چندین مبل است که با ورق طلا مزین شده اند.

طلا کاری مبل

ورق طلا یا رنگ پوششی؟

قبل از هر چیز باید بدانیم که هزینه و این دو مورد کاملا با هم متفاوت است. همینطور زمان انجام کار ! بنابراین مقایسه این دو مورد را صرفا از نظر زیبایی مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

پیشنهاد ما به شما طلا کاری مبل است زیرا : دوام بسیار بالا، محافظت از چوب در برابر آفت و رطوبت، زیبایی و درخشندگی و همینطور قابلیت مرمت در صورت آسیب دیدگی از ویژگیهای طلا کاری مبل است.

زمانیکه شما مبل خود را با رنگ پوششی رنگکاری میکنید در صورت رنگ پریدگی قابلیت مرمت و لکه گیری کامل وجود ندارد و در هر صورت قسمتهای رنگ شده کاملا قابل تشخیص هستند اما این مسئله در مورد طلا کاری مبل بسیار نا محسوس است و باید از نزدیک و با دقت فراوان قسمتهای لکه گیری شده را مورد بررسی قرار دهید.

روکش طلای مبل

تعمیرات مبل تهران با استادکاران مجرب و با سابقه طلا کاری مبل شما را با کیفیتی بینظیر و قیمتی مناسب و ارزان انجام خواهد داد. کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

  • حمل و نقل رایگان در سراسر تهران
  • قیمت مناسب و ارزان
  • کیفیت بسیار بالا و غیر قابل رقابت
  • تحویل کار در زمان مقرر

تعمیر مبل استیل، تعمیر مبل راحتی و تمام پارچه، رویه کوبی مبل چرم، تعمیر انواع مبلمان ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت ممکن.

مرکز تخصصی تعمیر مبل تهران آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به شما عزیزان از ساعت 9 صبح تا 5 بعدالظهر میباشد. با ما تماس بگیرید

تلفن طلا کاری مبل

تماس با تعمیرات مبل تهران : 22907617

مطالب مرتبط :
طلا کاری مبلطلاکاری مبلطرلا کاری مبلمانروکش طلای مبلرنگ طلای مبلمانورق طلای مبلمانورق کاری مبلمانتعمیر مبلرویه کوبی مبلرنگ کاری مبل

باربری محدوده دارآبادباربری محدوده درکه

SofaRepairs
SofaRepairs

SofaRepairs ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر مبل و قبول سفارش رویه کوبی و رنگ کاری صنایع چوبی از کلیه مناطق تهران.

تعمیرات مبل چی
تعمیرات مبل چی

تخصص ما تعمیر، رویه کوبی و رنگ کاری انواع مبلمان استیل و راحتی و همچنین کلیه وسایل چوبی است. تعمیرات مبل چی خدمات خود را در کلیه مناطق تهران ارائه مینماید.

تعمیرات مبل پایتخت
تعمیرات مبل پایتخت

تعمیرات مبل پایتخت با ارائه خدمات تعمیر و رویه کوبی انواع مبلمان راحتی و استیل، با استفاده از مرغوب ترین نوع فوم، رنگ کاری انواع دکوراسیون چوبی و مبلمان در خدمات شما همشهریان گرامی میباشد.

تعمیرات مبلیران تک
تعمیرات مبلیران تک

تعمیرات مبلیران تک با 25 سال تجربه در زمینه تعمیر و رویه کوبی مبل و با استفاده از باکیفیت ترین فوم و پارچه مبلی و همچنین هزینه بسیار مناسب ارائه کننده برترین خدمات تعمیرات مبلمان برای شما همشهریان عزیز میباشد.

بورس تعمیرات مبل
بورس تعمیرات مبل

اگر قصد دارید مبل خود را به معتبرترین کارگاه های تعمیر مبل تهران بسپارید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا تعمیرات مبل مورد نظر خود را سریعتر و با اطلاعات دقیقتری بیابید. بورس تعمیرات مبل تهران در نشان سپید یاس

تعمیرات مبل مهر
تعمیرات مبل مهر

تعمیرات مبل مهر با بیش از 3 دهه تجریه در زمینه رویه کوبی و تعمیر مبل یکی از مراکز معتبر و متخصص تعمیرات مبل در تهران است که همواره جلب رضایت مشتریان خود را در اولویت قرارد داده است. تعمیرات مبل مهر یک کارگاه قدیمی با شعبات مختلف در سراسر تهران است.

خرید پارچه مبلی
خرید پارچه مبلی

هنگام خرید و یا تعمیر و رویه کوبی مبلمان ، شما با توجه به سلیقه خود میتوانید هر نوع پارچه مبلی را انتخاب کنید ؛ اما لازم است که از قبل، نکاتی را در مورد پارچه مبلی بدانید.

وودیکا
وودیکا

تعمیرات مبل وودیکا یک کارگاه مجهز و حرفه ای تعمیرات مبل است که سراسر تهران سفارش میپذرید. تعمیر انواع مبل استیل، راحتی، تختخواب شو، ایرانی و خارجی، استقبال، یاتاش و ... با کیفیت عالی و قیمت مناسب

طلا کاری مبل

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !