نشان سپید یاس

معرفی شرکتها و برندها - خدمات و محصولات

نشان سپید یاس

مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری - ویزای سرمایه گذاری استرالیا - یکی از روشهای مرسوم برای افرادی است که تمایل به کارآفرینی و فعالیتهای تجاری دارند. سریعترین و در عین حال مطمئن ترین روش برای اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا است که شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا
مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

سرمایه گذاری در کشورهای مختلف عمدتا با استقبال مواجه میشود چرا که جذب سرمایه باعث رونق اقتصادی، کارآفرینی و کاهش بیکاری میشود و مزایای بسیاری برای کشورهای مقصد دارد. استرالیا به عنوان یکی از مقاصد عمده مهاجرت نیز از این قاعده مستثنی نیست و تمهیداتی را برای جذب سرمایه از سایر کشورها اندیشیده که مهاجرت یکی از این موارد است.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزای موقت - ساب کلاس 188به سه زیر گروه زیر تقسیم‌بندی می‌شود که اعتبار آنها 4 سال است

  • ویزای کارآفرینی
  • ویزای سرمایه گذاری معمولی
  • ویزای سرمایه گذاری ویژه

مزایای ویزای سرمایه گذاری - ساب کلاس 188

  • زندگی در استرالیا به مدت 51 ماه ( 4 سال و 3 ماه )
  • اعضای خانواده شما میتوانند در استرالیا کار کنند.
  • اخذ اقامت دائم استرالیا برای شما هموار خواهد شد

سایر ساب کلاس ها

  • ویزای صاحبان کسب و کار - ساب کلاس 890
  • ویزای سرمایه گذاری - ساب کلاس 891
  • ویزای صاحبان کسب و کار از طریق اخذ اسپانسر ایالتی - ساب کلاس 892
  • ویزای سرمایه گذاری از طریق اخذ اسپانسر ایالتی - ساب کلاس 893

کسب اطلاعات بیشتر در وب سایت موسسه تدام نسل سپید

مطالب مرتبط :
مهاجرت سرمایه گذاری استرالیاویزای سرمایه گذاری استرالیامهاجرت به استرالیااقامت استرالیااقامت دائم استرالیاویزا استرالیامهاجرت استرالیا

تور استرالیا

آمادای
آمادای

آمادای سفر، برگزار کننده بهترین تورهای بالی – استانبول – آنتالیا می باشد. آمادای یکی از بزرگترین برگزارکنندگان چارترهای سالانه و فصلی در تابستان و نوروز می باشد. سفر خود را با آمادای تجربه کنید.

الی گشت
الی گشت

الی گشت با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری به صورت آنلاین میکوشد تا به عنوان معتبرترین شرکت گردشگری ایران، تجربه ی لذتبخش یک رزرو اینترنتی را برایتان تداعی کند. شما در هر کجای دنیا که باشید، در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق سایت الی گشت بلیط هواپیما،چارتر و رزرو هتل اقدام نمایید

رز آبی
رز آبی

مجموعه رز آبی با توجه به دریافت مجوزهای قانونی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در زمینه اجرای تورهای داخلی و خارجی و از سازمان هواپیمائی کشوری در خصوص ارائه خدمات مسافرت و هوائی و فروش بلیط و عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوائی (IATA) به عنوان یکی از بهترین آژانس های مسافرتی شناخته میشود.

ستاره ونک
ستاره ونک

مکان خرید بلیط هواپیما به هرکجای دنیا با تمامی ایرلاین‌های معتبر و کلاس پروازی دلخواه مسافر، امکان رزرو هتل در تمام نقاط دنیا، خدمات اخذ ویزای کانادا، دبی وغیره برگزاری تور با بهترین خدمات و لیدرهای مجرب به بیش از 100 مقصد خارجی و داخلی را با آژانس مسافرتی و گردشکری ستاره ونک تجربه نمایید.

ققنوس
ققنوس

آژانس مسافرتی ققنوس بیش از ۴۰ سال است که به صورت تخصصی مجری مستقیم برگزاری انواع تور های گروهی فرهنگی، سیاحتی و گردشگری است. آژانس ققنوس هر ساله بیش از ۱۵۰ تور گوناگون برگزار می کند و سالانه هزاران مسافر را به مقاصد گردشگری جهان اعزام کرده است.

مارال
مارال

آژانس مسافرتی مارال با کارکنان و پرسنل حرفه ای و علاقمند به صنعت گردشگری، فعالیتها و خدمات مسافرتی خود میکوشد تا رزرو بهترین مناسبترین تورها ، هتل ها و بلیط هواپیما و ... خاطره خوشی را برای شما عزیزان رقم بزند.

موسسه تداوم نسل سپید
موسسه تداوم نسل سپید

استرالیا یک کشور مهاجر پذیر است. البته شرایط مهاجرت به استرالیا بسیار سخت است و لازمه آن داشتن شرایط ویژه ای میباشد. تخصص و تحصیلات مناسب با نیازهای استرالیا برای اخذ ویزی اسکیل ورکر و اخذ اقامت دائم استرالیا. در صورت واجد شرایط بودن شما، موسسه تداوم نسل سپید بهترین انتخاب شما خواهد بود.

طاهاگشت
طاهاگشت

شرکت طاهاگشت بیش از 20 سال است که برگزار کننده انواع تورهای داخلی و خارجی میباشد و با قوی ترین زیر ساخت ها و نیز بالاترین استانداردهای صنعت گردشگری تلاش می کند تا رضایت شما عزیزان را برای داشتن سفری خوش جلب نماید.

مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا

با نشان سپید یاس در فضای مجازی دیده شود !